Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért éreztem azt a szorongató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éreztem azt a szorongató érzést?

Figyelt kérdés
Lassan már egy éve,hogy szakítottam az első barátommal.Nagyon csúnya vége lett a dolognak.Az utolsó hónapokban már csak össze-vissza hazudozott nekem,úgy bánt velem mint a kutyával,mindent rám kent,míg végül ki nem derült,hogy egy másik lánnyal kavar.Nagyon sokat szenvedtem miatta,életem eddigi legrosszabb időszakát neki köszönhetem.Azóta volt még egy párkapcsolatom,de annak nagyon hamar vége lett.A jelenlegi párommal viszont már több hónapja együtt vagyunk.Nem akarom elbízni magam,de úgy érzem,hogy vele nagyon beletrafáltam.Nagyon hasonló személyiségek vagyunk,úgy érzem,hogy tényleg szeret,én is őt,ráadásul céltudatos is,szeretne valami lenni,ami nálam nagyon fontos.Veszekedések elég ritkán vannak és még egész közel is lakunk egymáshoz.Azonban múltkor puszta kíváncsiságból ránéztem az első barátom facebookjára és láttam,hogy még mindig együtt van azzal a lánnyal,akivel akkoriban megcsalt.Nem szeretem már ezt a srácot,egyáltalán nem,főleg ha arra gondolok miket tett velem,de valamiért olyan fájdalmas,szorongató érzés fogott el.Miért van ez?
2012. jan. 5. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
robituszin
2012. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert még szereted!
2012. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Serintem azért,mert valójában sosem tesszük magunkat túl egy ilyenen. Hiszen gondolom nagyon szeretted őt régen és fáj. Idővel enyhül majd meglátod. És már nem fog majd el ez az érzés. Viszont nagyon sok idő. Legalábbis nekem rengeteg idő volt egy hasonló eseten tultennem magam. énis azt gondolta már nem szeretem...sőt. Mégis mikor 4 év után! találkoztun egy bulin,az eléggé felkavart.
2012. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért érezted, mert még mindig nem teljesen közömbös érzelmileg, de nem veled van a baj. Nekem összesen 5 évbe telt, mire úgy el tudtam menni az egyik exemmel sörözni, mintha egy régi kedves ismerőssel találkoznék. A legutóbbi exemmel fél éve mentünk szét, már kezdek valamennyire túltenni magam a szakításon, de ha most meglátnám, hogy van valakije, szörnyet halnék. Hidd el, egy idő múlva olyan szintem közömbös lesz a volt pasid, hogy azt is leszarod nagy ívben, hogy él-e, hal-e... Tapasztalat.
2012. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!