Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam őt vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam őt vissza?

Figyelt kérdés

4 hónapig voltam együtt a pasimmal,de mi már ezelőtt voltuk már együtt egyszer,akkor is már szerettem őt és állítása szerint ő is.Meg ezalatt a 4 hónap alatt is azt állította hogy nagyon szeret!most lett vége a kapcsolatunknak a volt barátnője miatt,egyfolytában irogatott neki meg hivogatta,hogy ezzel vissza szerezze,ami sikerült is hazugságok árán!ők 4 évet voltak eggyütt és nekem a pasi azt mondta,hogy elege lett ebből a kapcsolatból,mert állandóan veszekedtek és a csaj féltékenykededtt.

Olyan dolgokat talált ki,amik nem igazak.Ezt a pasi el is hitte!De én is hallottam róla egypár dolgot,amitől kiakadtam,dühömben minden ajándékát vissza adtam neki.

Annyira szeretem,hogy mindent megbocsájtanák neki!


2008. márc. 31. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez a hajó már elment.
2008. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nagy hiba! No vagy, legyen becsuleted! Lehet h pont azert irogat a masiknak meg minden, mert tudja h teged akarmikor akarhogy megkaphat! Es ez nagy hiba! Minden no szereti, h ha szerelmes, h mindent kimutasson a ferfinek, meg stb. De sajnos napjainkban akkora a tentacio, h ezt nem szabad. Ha az a ferfi teged teljsen megismer, megun. sajnos ez igy van.En is elkovettem ezt a hibat a volt baratommal, mindig mgkapott amikor kellett, mindig kibekultunk, s szerintem annyira lenyugodt emiatt, h utana mar nem maradt fel a "vadasz osztone", Kell akartasd magad, h nem kaphat mefg mindig. ha allandoan futsz utana, h igy meg ugy szereted, azt a pasi nem fogja ertekelni. Mond meg neki, h te ujrakezdened,. de nem ugy mint eddig, es a nagy hazugsagokat tisztazzatok. Oszinte beszelgetessel lehet meg ertek valamit. Es ne alazd meg magad, hanem felemelt fovel legyel, es hitesd ugy vele, h o teged ki kell erdemeljen!
2008. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!