Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdeményezzek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek vele beszélgetést?

Figyelt kérdés
van egy srác szlovák én magyar vagyok... nem tom hogy hogyan kezdeményezzek vele beszélgetést van valami ötletetek?
2009. máj. 23. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle, mennyire volt nehéz átállni az Euro-ra.
2009. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja persze normálisabb válasz? tuti hogy nem az eoróól fogunk dumálni
2009. máj. 23. 17:18
 3/8 A kérdező kommentje:
euro
2009. máj. 23. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tud e magyarul! ha nem, akkor nem is pálya tovább..
2009. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
asszem hogy nem tud magyarul de valahogy kellene vele dumálnom. csak nem tom hogy hogyan
2009. máj. 23. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
szlovák nyelvtanfolyam
2009. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Normálisabb válasz? Tanulj meg szlovákul ha ennyire kell a pasi, aztán kérdezősködhetsz!

ha neked ez nem volt normális, akkor kérdezd meg, hogy mekkora a farka! Ez normálisabb? Fantáziátlan vagy? Akkor minek akarsz ismerkedni?

Már bocs....

2009. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó nem érdekelsz ha nem tudsz normális választ adni hagyjuk már tom hogy hogyan ismizzet össze vele csak vártam volna a válaszokat ami normális de tood mit hagyá engem békén
2009. máj. 23. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!