Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZakított a pasim velem. Teljesen kész vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakított a pasim velem, azt monda hogy nem akarja tovább folytatni mert nem fog működni stb. Teljesen kész vagyok mert én tényleg szerettem, de ezekszerint ő nem....a sírás folytogat, nagyon nagy ürességet érzek, mintha egy darabot téptek volna ki belőlem, aludni,enni se tudok, tiszta ideg vagyok....nem tudom hogy lehet ezt túlélni,de én tényleg igazán szerelmes voltam belé....:(( 21.L
2012. jan. 5. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is higgadj le, aztán kezd el átgondolni a dolgokat, hogy valójában mi, és hogyan történt.
2012. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezen csak egyetlen dolog segít, ha továbblépsz!
2012. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha akarsz beszélgetni irj
2012. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csoki?
2012. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
akkor így van jól. inkább most derüljön ki h valami nem oké mint 7 év mulva amikor mar teljesen összenőttetek.
2012. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mennyi ideig voltál vele együtt és ő volt az első minden téren vagy nem??
2012. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélni róla, írj bátran :)
2012. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kolosbean ***** válasza:
sportolj, az mindig segít, mármint fuss, járj egy terembe futni, edzeni egy kicsit, stb.
2012. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kutyaharapást szőrével.
2012. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tölts több időt a barátaiddal, családtagjaiddal.Ők segítenek feldolgozni a csalódást, hidd el! :)
2012. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!