Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vágyom komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vágyom komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Az összes haverom arról beszél, hogy kit mennyire dugna meg. Nem tudom de én mondjuk inkább arra vágyom hogy egy lány mellett találjam meg a boldogságot, akit mondjuk akkor se csalnék meg ha egy fullos csaj ajánlgatná nekem magát. Nem tudom hogy a lányok hogy gondolkodnak, de azt látom hogy teljesen odáig vannak minden gazdagabb, híresebb pasiért, ami nem is csoda, viszont az már szomorú hogy a legtöbb nő simán dobná a pasiját ha mondjuk lenne lehetősége egy nagyon vonzó pasival összejönnie.


Ti ezt hogy látjátok? Engem elszomorít hogy ilyen a társadalom...


2012. jan. 7. 19:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"És vannak még hölgyek akik vágynak ilyen kapcsolatokra, csak kell tudni, hogy hol kell őket keresni."


Akkor kérek szépen pár tippet, hogy hol keressem őket, mert nagyon elbújtak :-)

2012. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez relatív. A diszkókban is találhatsz ilyen lányt. Én mindenesetre valami kultúrált helyet javasolnék, ha már feltétlen hely kell. De ez embertipustól is függ. Csak meg kell nézni az adott személy társadalmi körét. Valamitn mindegyre ismerkedni. A horgász se fogja ki az 5 kilós halat, ha nem megy ki a partra nap mint nap.
2012. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
na az igaz, hogy elbújtak... De azért persze, biztosan akadnak. A pénz meg túl van hangsúlyozva... Persze hogy kell, meg hogy biztonságot nyújt, na de manapság teljesen abnormális hogy ezt teszik az első helyekre, és azt mondják hogy nekik gazdag pasi kell. Ne ez legyen már az első kritérium, ja és mondom ezt úgy hogy jóval átlag feletti családi háttérrel rendelkezem... Mert akik szegényebbek, azok sokszor a pénztől várják a boldogságot. Hát akkor innen üzenem, hogy nagyon tévednek.
2012. jan. 7. 19:49
 14/21 anonim ***** válasza:
Mint már mondtam, aki vágyik az anyagi biztonságra, az teremtse meg maga. Én is vágyok rá, mégse bankszámla után keresem magamnak az embereket.
2012. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Van ilyen lány, meg ahogy fiú is, csak nehéz találni...sajnos.

A pénzel nem lehet boldogságot venni, meg arra alapozni egy kapcsolatot, legalábbis szerintem.

Nem az a lényeg egy srácban, hogy van pénze vagy nincs, hanem, hogy hogy áll emberileg a másikhoz.

2012. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az a probléma drága hölgyem, hogy a horgász hiába megy ki a partra (ami jelen esetben nem diszkót jelent, mert attól horgászunk undorodik), mert az értékes halakat a leleményesebb kollégák évekkel korábban kifogták, és most otthon nevelgetik a fürdőkádban, a tóban pedig csak úgy hemzseg a szebbnél szebb aranyhal, kár hogy szépek, de értéktelenek, elszívják az értékes halak elől a levegőt, ráadásul el is takarják azokat. Horgászunk az intelligens harcsákra pályázik, de a harcsák nagyon elbújnak (ha még nincsenek valakinek a fürdőkádjában).
2012. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ez a halas levezetés nagyon ott van, akkor én egy intelligensen elbújt harcsa vagyok :)
2012. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem akarok beképzeltnek látszani, de akkor én is
2012. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Akkor drága harcsák/hölgyek, hova menjek pecázni? Mert tényleg az a fő problémám, hogy nem tudom, hol lehetne veletek ismerkedni. Gondolkodtam azon, hogy esetleg könyvesboltba beülni, Alexandrákba még olvasósarok is van. Aztán azon is gondolkoztam, hogy esetleg kávéházakba kellene beülni, de oda a lányok ugye nem egyedül érkeznek. Esetleg társastáncon gondolkodtam, csak az a probléma, hogy habár némileg tudok, de sosem szerettem táncolni. Egyéb ötletek?
2012. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nem tudok sok okosságot mondani én a suli-albérlet-könyvtár-otthon és beülős helyek között mozgok
2012. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!