Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? Elsősorban fiúk válaszá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Elsősorban fiúk válaszát kérem, és lányok tapasztalatait!

Figyelt kérdés
Miért van az, ha buliba egy kicsit összemelegedik egy csaj a haverjával, és megbeszélik, hogy a történtek után is barátok maradnak, és nincs semmi érzelem. Másnap pedig józanul megbeszélik a dolgokat, hogy milyen jó volt,és lehet ismétlés is,és már 2 nap múlva nem is beszélnek a történtek után? Holott előtte mindennap beszéltek 6 órát. Pasiknál miért van ez mindig?
2012. jan. 8. 15:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező?
2012. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Gruffacsór válasza:

"Friendzone"... cikis dolog.


Fiú lány barátság (értsd az egyik többet érez előbb vagy utóbb). Ha nem te, akkor nyilván ő.

Erre egy bulin, "összejöttök" a te fejedben talán arra az estére, az ő fejében meg kb ennyi játszódik le "ő...én...ő meg én... hogy én meg ő...YESSSSSSSSSSSS!"


Másnap közlöd vele, hogy hm, elfért, de azért ne bízza el magát (vagy legalább is ennyit vesz le belőle, vagy én ennyit veszek le a fentebb írottakból)

Ezek után kicsit ciki neki... kicsit talán meg is zuhant... és "kicsit" esélytelen, hogy erről nyíltan, őszintén tudjon veled beszélni. Ha olyan jó barátod volt, hogy tényleg számít, mindenképp próbáld meg (mégegyszer) tisztázni vele a dolgot! És csesztesd, hogy legyen töke, és beszéljen őszintén!

2012. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!