Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal vége lett már pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal vége lett már pár hónapja az ő hibájából! De ha belegondolok hogy más nővel szexel meg tudnék halni! Egyébként lezártam, egyedül ez az ami nagyon rossz, h mással van! Miért? Mit tegyek h ne erre gondoljak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 22:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, utolsó, hogy te mekkora majom vagy. Látszik, hogy halovány fogalmad sincs róla, miken megy át valaki, ha igazán megszenvedi a kapcsolat végét, bár amekkora érzéketlen tapló vagy, nem is nagyon fogod megtudni... De bízom benne, hogy egyszer majd jól valagon rúg téged is valaki, akkor majd neked is lesz egy szakaszod, hogy ezen fogsz forogni, hogyan dug mással az exed. Remek móka lesz..
2012. jan. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

Ohh, én is szenvedtem, hogy ne szenvedtem volna, nincs olyan ember, aki ne szívott volna ilyen téren, csak tudod, nem egy ilyen oldalon várok bátorítást. Vannak barátaim, és velük beszélem meg a dolgaimat. Tudod, ezért van az embernek élete, ezért vannak barátai.


Ezen kívül a szakítás után x ideig még oké, hogy hülyeségeket csinál az ember, mert fel van dúlva, de van egy olyan dolog, hogy tartás. Ha már eltelt x hónap, akkor igenis összeszedem magam, és nem ismeretlenek vinnyogok, hogy nem bírom elviselni, hogy exem valaki mással boldog az ágyban. Ha szerettem a másikat, akkor lenyelem, erős leszek, és próbálok örülni annak, hogy boldog, még ha nem is engem szeret... Maximum a legbizalmasabb ismerőseimnek sírom el a fájdalmam.

És én vagyok az érzéketlen bunkó... A kérdező nem kicsit önző ezzel. mindenkinek joga van a boldogsággal azzal, akivel kölcsönösen(!) szeretik egymást.

2012. jan. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

*boldogsához

(Elnézést, késő van már)

2012. jan. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Valahol jogos a dolog... Magunkat nem a másik boldogságának firtatásával, vagy az "utódunk" leértékelésével kell nyugtatni a "gyász" időszakban sem.

A másik szexuális élete helyett inkább azokkal kell foglalkozni, akik mellettünk vannak, segítenek, és keresni kell mást, akivel új kapcsolatot kezdhetünk, remélhetőleg túllépve a régi hibáinkon. A rossz érzéseket meg ki kell ölni, és nem az önérzetünk simogatásával, hogy úgysem talál nálunk jobbat, hanem eltökéltséggel, és lelki erővel, hogy legközelebb minden jobb lesz, mert ebből is tanultunk.

2012. jan. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!