Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban nem normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem normális, hogy ennyi idős létemre még nem volt soha barátom?

Figyelt kérdés

Egyre többször hangzik el a családomban az a mondat, hogy: "más ennyi idős lánynak már mindnek van valakije", "nem hiszem el, hogy te nem találsz magadnak senkit". Tényleg nagyok az igényeim, és az elvárásaim is, de nem tudok egyszerűen alább adni. Egész életembe 3 pasi tetszett nekem, de úgy komolyan 1 volt, akivel jártam volna, őt úgy ahogy volt nagyon szerettem. Ő volt életem hercege, a vicc, hogy soha nem olyan pasit akartam azelőtt, mint ő, de mégis megszerettem, na pechemre pont neki nem kellettem.:O Rám nem nagyon hajtanak a pasik, inkább csak bámulnak (amit nem is értek miért, mert ha rondának látnak miért néznek akár többször vagy sokáig, ha meg tetszem nekik mért nem lépnek...) de sosem kezdeményeznek, ha van néha egy-egy, aki bepróbálkozik na ő totál nem jön be, se külsőre, se stílusra, sem sehogy. Az elmúlt pár hónapba ráadásul már totál letettem róla, hogy legyen-lesz valakim. Előtte kb 2-3 évig görcsösen akartam pasit, de már a környezetem, direkt erre a témára való rágörcsölése nagyon zavar. Szerintetek sem normális vagy mi lehet az oka? Amúgy sztem tök átlagos vagyok, divatosan öltözöm, ápolt vagyok, imádom a parfümöket, sminkelek, normális alakom van. Egyáltalán nem értem hol, vagy mi lehet velem a probléma, sőt azt sem értem annak a srácnak mért nem kellettem, akit úgy kiszúrtam magamnak.

Egy 21 éves lány.


2012. jan. 9. 19:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

jól írja egyik válaszoló: nem szabad rágörcsölni.


én is 21 éves vagyok és még soha nem jártam senkivel úgy igazán. randi az sok volt, mert esélyt ugye mindenkinek adok és volt is néhány srác, akivel többször is találkoztam (meg párat átkonvertáltam baráttá persze). de még egyszer sem jártam senkivel úgy, h kézen fogva mentünk volna, vagy csókolóztunk volna, meg ilyenek. rettentően görcsöltem ezen 14-17 éves koromban. de tudod mit? úgy tartom, mindennek eljön az ideje. testvéremnek elég sok kapcsolata volt, míg rátalált az igazira(aki most a férje),és még ő is azt mondja,semmiről nem maradtam le. nyilván lehet tanulni a rossz tapasztalatokból is, de én egyszerűen még nem vagyok egy komoly kapcsolatra érett. és akkor mi van? :) szerintem te is ez a típus vagy. nyilván nem vagy ronda, ha néznek a fiúk, tehát ezt felejtsd el. :P ma már úgy vagyok vele, h nem görcsölök rajta,laza vagyok és ezt látják is rajtam, ismerkednek, odajönnek beszélgetni, táncolni (ha épp buliban vagyok). azzal nincs baj, ha vannak igényeid (nyilván normális keretek között), nem kell az első bunkó, normálatlan emberrel összejönnöd, csak mert már nem bírod tovább egyedül. :) lehet naiv vagyok, de szerintem előbb-utóbb úgyis lesz barátod (ahogy nekem is). az kicsit engem is zrikál, h néha megjegyzéseket tesznek (nem a szüleim, bár anyukám ő már 12 évesen "pasizott", de soha nem tett még szemrehányást), de valóban vannak olyanok, akik kérdezgetnek, miért nincs valakim, 21 évesen illene. ilyenkor kicsit tényleg zavarba jövök, de ennyi. ja meg vicces, amikor megkérdeznek, h na de tényleg, mondjam meg őszintén, hány barátom volt. és bevallom, h egy se...vicces látni, h mennyire el vannak képedve. :D


na száz szónak is egy a vége: az, h semmiképp ne görcsölj ezen, nyomd lazán, ne vedd a szívedre, élj úgy, ahogy neked tetszik, egyszer úgyis az utadba kerül, aki megfelel neked és akinek te is tetszeni fogsz. :)

2012. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem v semmivel sem különb másoknál.

Talán csak nem jött el még az igazi.:)

2013. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!