Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban nem normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem normális, hogy ennyi idős létemre még nem volt soha barátom?

Figyelt kérdés

Egyre többször hangzik el a családomban az a mondat, hogy: "más ennyi idős lánynak már mindnek van valakije", "nem hiszem el, hogy te nem találsz magadnak senkit". Tényleg nagyok az igényeim, és az elvárásaim is, de nem tudok egyszerűen alább adni. Egész életembe 3 pasi tetszett nekem, de úgy komolyan 1 volt, akivel jártam volna, őt úgy ahogy volt nagyon szerettem. Ő volt életem hercege, a vicc, hogy soha nem olyan pasit akartam azelőtt, mint ő, de mégis megszerettem, na pechemre pont neki nem kellettem.:O Rám nem nagyon hajtanak a pasik, inkább csak bámulnak (amit nem is értek miért, mert ha rondának látnak miért néznek akár többször vagy sokáig, ha meg tetszem nekik mért nem lépnek...) de sosem kezdeményeznek, ha van néha egy-egy, aki bepróbálkozik na ő totál nem jön be, se külsőre, se stílusra, sem sehogy. Az elmúlt pár hónapba ráadásul már totál letettem róla, hogy legyen-lesz valakim. Előtte kb 2-3 évig görcsösen akartam pasit, de már a környezetem, direkt erre a témára való rágörcsölése nagyon zavar. Szerintetek sem normális vagy mi lehet az oka? Amúgy sztem tök átlagos vagyok, divatosan öltözöm, ápolt vagyok, imádom a parfümöket, sminkelek, normális alakom van. Egyáltalán nem értem hol, vagy mi lehet velem a probléma, sőt azt sem értem annak a srácnak mért nem kellettem, akit úgy kiszúrtam magamnak.

Egy 21 éves lány.


2012. jan. 9. 19:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
19:31 vagyok.. nem 2,hanem 20...:)
2012. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
képet szeretnék rólad. köszi.
2012. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%
úristen mikor megnyitottam még semmi válasz nem volt erre már is 2 oldal XD Desperate gyk boys are desperate...
2012. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Majd hülye leszek képet küldeni...:P Tudom hogy jó alakom van, én sem vagyok vak, meg mások is mondták, hogy nem értik mért nincs senkim. Az arcom sem mondható átlagon alulinak. Jelenleg én sem bánom, hogy nincs senkim, persze örülnék ha lenne, csak nem értem, ha 18 éves koromig azt hallgattam "jobb is hogy nincs, ráérsz még pasizni, most tanulj..." akkor most, amikor egyetemre járok, 2 új nyelvet kezdtem tanulni, és dolgozok mért gondolják hogy belefér az életembe egy párkapcsolat. Az más dolog hogy beleférne, mert majd úgy alakítanám..:)
2012. jan. 9. 19:43
 15/22 anonim ***** válasza:
kérdező,ha esetleg csak dugni szeretnél akkor én szívesen állok a rendelkezésedre..:)
2012. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
ezt van, aki végigolvassa?
2012. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát, úgy látszik mégiscsak stresszelsz rajta, különben nem tetted volna fel a kérdést. Szerintem környezeti- és személyiségbeli kérdés is, hogy ki hány évesen talál rá egy olyan pasira, akivel kölcsönösen szeretik egymást és huzamosabb ideig együtt is maradnak. Nekem majdnem 22 évesen jött össze az első, és azóta is egyetlen és aktuális barátom, aki abszolút nem csinált ügyet abból, hogy ő nekem az első (sőt, kicsit szerintem hízik is tőle a mája, hogy rajta kívül nem tartoztam még senkihez és nem is feküdtem le mással), de ehhez az is kellett, hogy én se csináljak ügyet belőle. se érzelmileg, se szexuálisan. szerintem nem kell erre ráparázni.

ettől függetlenül persze egyáltalán nem lehetetlen, hogy mégis baj van veled, de az nem itt, és nem ezektől a válaszadóktól fog kiderülni, főleg mivel elsősorban valószínűleg ha van is, akkor nem a külsőddel (meg amúgyis sok rondább lány jár egyáltalán nem rossz pasikkal), hanem fejben. de nem hiszem, hogy olyasmi lenne, hogy túl magasak az elvárásaid, ha azok a saját elvárásaid, és nem klisék vagy megfelelési kényszer, akkor nem lehetnek túl magasak, ha alábbadsz, abból csak csalódás lesz. az persze nem kizárt, hogy jön valaki, aki egész egyszerűen, automatikusan és észrevétlenül megváltoztatja a fontossági sorrended, de erre úgyse lehet előre készülni.

hajrá!


22/L

2012. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

szerintem az a bajod kérdező, vagy nem bajod, hogy könnyen lefoglalod magad és így könnyen telnek az évek. Ettől még nem biztos hogy van baj veled, csak lehet az ahogy magasra teszed a mércét azt az érzést súgalja hogy elérhetetlen vagy. Kérdéses az is hogy mennyire vagy kitéve társaságodban szingli pasiknak mert ha ritkán akkor nehéz kapcsolatot kialakítani.

Azért leírhatnád az a magas elvárás mit takar? külső belső szempontok alapján. Hozzá teszem idővel nők és férfiak is megtanulnak kompromisszumokat kötni és lejjebb adni és rájönnek hogy sok érdekes és kapcsolatra jó partner lehetne.

Az is lehet egy apró probléma talán, mint mondtad szereted sminkelni magad, lehet sokszor túl sokat raksz magadra ami lehet neked jó móka, de férfiaknak lehet már már taszító.

Pontos választ biztos nem lehet adni de szerintem nem vagy elmaradva semmivel, én is ennyi idősen találtam rá barátnőmre....az meg hogy ciki, hát nem érdekel.

2012. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Gergo_30F ***** válasza:

valóban nem az, és nem azért, mert a családod nehezményezi/furcsállja, hanem mert neked is szükséged van tapasztalatokra. szemlátomást karakán vagy és úgy gondolod pontosan tudod mi/ki kell - holott rácáfolt már erre az élet:

"soha nem olyan pasit akartam azelőtt, mint ő, de mégis megszerettem".

sem a faszikról, de legfőképp magadról nem tudod, milyenek egy kapcsolatban, márpedig meg tudod lepni magadat, és mások is téged. baj persze nincs, és nem is kell végletekben gondolkodni (minden héten mással lefeküdni), de szerintem ideje már lassan kiismerni az élet ezen területét. erőltetni persze nem érdemes, de ha így folytatod könnyen válogatós királylánnyá merevedhetsz, és az nagyon félre tudja vinni az életed.

2012. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Volt egy csoporttársam, aki olyan volt mint te a leírás alapján. Mi is aggódtunk miatta, hogy biztos-e, hogy minden oké vele, de egyszer csak megtört a jégkirálynő, és mostanra tartós kapcsolatban él. Van, aki később érik, vagy valahogy így alakul.


A másik meg, hogy szerintem sokkal könnyebb elveszíteni az embernek a szüzességét tizenévesen, mert akkor még felelőtlen fruska az ember. Aztán egyszer csak azon kapod magad, hogy már értéknek tekinted, már nem adod akárkinek - és így kerül egyre magasabbra az a bizonyos mérce.

2012. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!