Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet h én is leülök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet h én is leülök a barátommal számítógépes játékozni, h így megértsem az életének ezt a szeletét?

Figyelt kérdés

22 éves, szeret játszani, vannak barátai is akikkel évek óta együtt játszik. Nem függő, engem nem hanyagol miatta, de elég fontos neki a játék, ez a kikapcsolódása és mondom ott van sok ember, akikkel jól elvan. Sokszor mondta, h jó lenne ha én is érteném h neki miért fontos ez, megismerném a haverjait és kicsit belelátnék a dologba, mert sokszor ok nélkül kiakadok ha játszik, pedig nem is helyettem teszi. Szerintetek jó ötlet h leülök vele játszani, megmutatja, kipróbálom? Így könnyebben el tudom majd fogadni h a szabadidejében ilyeneket csinál? Mert most nehéz nekem...

20L


2012. jan. 10. 11:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

jo otlet. annal mindenkeppen jobb, mint h evvel cseszegesd.

vegre egy ertelmes lany.

2012. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, és lehet, hogy meg is fog tetszeni. Én lány létemre szeretek számítógépes játékokon játszani, csak sajnos mostanában egyáltalán nincs időm ilyesmire. De miért ne próbálnád ki? Hátha így tényleg jobban megérted majd, hogy miért szereti. De arra tényleg vigyázzatok, hogy nehogy függő legyen, mert a játékfüggőség nagyon csúnya dolog, és elég nehéz lekattani ezekről a játékokról!
2012. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább idegesíteni fogod, mert béna leszel és idegesítő magyarázgatni 200-szor, hogy mit hogyan kell. A lányok nagyon lassan jönnek bele egy játékba, ha nem a Sims 3-ról van szó.
2012. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Néhány hete találtam egy számítógépes játékot. Mutattam a férjemnek, aki "á, ez hülyeség" felkiáltással elhajtott. Két nappal később már megszállottan játszott. Én azóta meguntam, ő egyre nagyobb hévvel játszik.


Vagy szintén nemrég vettem egy puzzle-t. Férjem közölte, hogy oké, de őt mindig is idegesítette, nem érdekli. Egyszer csak azon kaptam, hogy áll az asztal mellett és rakosgat. Majd egyik éjjel nem tudott aludni, reggelre meg kirakta a puzzlet.... hát, nem örültem neki :)

2012. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%

Mi a jó abban, ha már ketten lesztek függők?


A kirántás nem abból áll, hogy magad is belemászol. Hanem a partról nyújtod be a kezed.

2012. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: ez nem igaz. :D De azt senki ne várja, hogy 5 perc után olyan szinten lesz valaki, mint a másik évek után.


Akkor biztos csak nekem vannak nagyon jó fej ismerőseim. Az exemmel, meg a haverjaival játszottam időnként, de senki nem volt ideges, sőt, tök segítőkészek és aranyosak voltak mind.

2012. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.


Az első órában még én se leszek ideges...De mikor 600-adszorra csesz el valamit, meg rosszul irányítja, akkor már inkább szabadulnék onnan :)

2012. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy szükséges lenne. valószínűleg úgyis csak a szádat húznád, mert nem szoktál játszani
2012. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is leültem az exemmel játszani, és még éleztem is! :) Persze a ló túloldalára sem szabd esni. Ugyanakkor te is megteheted, hogy hagysz neki egy-egy játéknapot, és addig te elmész a barátnőiddel valahova. (bulizni, vásárolni, vagy csak valahova beülni meginni egy forrócsokit)

Hidd el,e gy idő után ő fog nyavalyogni, hogy hiányzol neki. :)


24/n

2012. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mivel játszik?


Én a barátom online játékban ismertem meg, együtt is szoktunk játszani.

Ő más játékot is tol, azzal én évekkel ezelőtt egész jól játszottam, mondta már, hogy próbáljam meg, de szerintem az első pár percben leszednének, amióta laptopom van nem is nagyon tudtam fps-el játszani, nem egy erős gép meg nincs rá időm.

2012. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!