Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki férfi szemmel elmondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki férfi szemmel elmondaná, hogy miért sértődött meg ezen? (vibrátor kérdés)

Figyelt kérdés

Barátom elég nyitott az ágyban, de mikor mondtam, hogy kipróbálnám a gruppent 2 fiú 1 lány felállásban, ahhoz nem volt kedve. Nem hibáztatom ezért, nem is erőltettem, de szerinte valahogy akkor is meg kell oldani, különben majd félrelépek (???) lényeg a lényeg, kitalálta, hogy vegyünk egy vibrátort, amolyan "b" megoldásnak.

Kérdeztem tőle, hogy van e neki valami kikötése, de vállat vont, hogy neki tök mindegy, válasszak egyet, ami tetszik. Találtam egyet, nem is volt túl drága, megvettem, aztán mikor mutattam, hogy ez, vérig sértődött, hogy ez miért ilyen kicsi? (13 centi) XD

Nem viccelek, komolyan kiakadt azon, hogy ez kicsi, és hogy nekem miért ilyen kell, miért nem nagy, és ha én ezt választottam, akkor tuti a kis farkakra bukok, és hogy neki is kicsi, meg minden.

(A választásomnál az játszott döntő szerepet, hogy olcsóbb volt, és nem mertem drágább kütyüt venni, hátha az mégse tetszik annyira, plusz ennek ilyen élethű tapintása van, a méretet nem is figyeltem)

Szóval besértődött, én kérdeztem miért nem jó ez, nem neki kell, de kész... XD

Én komolyan nem értem! Valaki segítsen megérteni! Valami 40 centis bosszúállót kellett volna, vagy mi? Én annak nem láttam értelmét, végtére is több lógna ki, mint ami befér... :D

Valaki elmagyarázná mi a gond?


2012. jan. 10. 19:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Titokban vidd vissza egyedül, begyél egy kb akkorát mint az övé és mutasd meg neki, hogy kicserélted :DD
2012. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Értem, tehát a kapcsolat alapja őszinteség meg bizalom duma kamu, legközelebb rákérdez mi a titkos vágyam, majd szemrebbenés nélkül hazudok a pillangókról meg a gyertyafényről.

Én marha jól megvoltam eddig is gruppen nélkül, eztán is marha jól megleszek nélküle, de attól még nem érzem magam deformált beteg léleknek, mert érdekel, hogy milyen lehet.

Pont semmiben nem befolyásolja a szexuális életemet.

És nem én szavaztalak le, bár most, hogy mondod, végülis nem adtál a kérdésre hasznos választ, csak szerinted nem normális a gruppenről való fantáziálás, ami off. Értem én, hogy a te véleményed ez, és oké, legyen, de a méretproblémára nem válasz.

2012. jan. 10. 21:43
 13/26 anonim ***** válasza:
52%
Téged nem zavarna ha a szemed előtt csinálja egy másik lánnyal? :o
2012. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
60%

Hát fura a gondolkodásod mindenesetre ez nem őszinteség nem őszinteség kérdése, ha végre összejöhetnék azzal a férfival akit szeretek tisztelek becsülök és mindennél jobban vágyom rá eszembe sem jutna olyanra gondolni hogy még egy férfit behozzak az ágyba... :D Nem az a probléma, hogy elmondtad, hanem hogy egy normálisnak tűnő kapcsolatban ez egyáltalán eszedbe jutott... de látom nem érted :)

A méretproblémát meg a barátodtól kérdezd, mert mi honnan tudnánk, hogy mi jár az ő fejében? Vagy ennyit nem tudtok egymással megbeszélni? Kommunikáció 1-es. Vagy csak unatkozol és minket fárasztasz :D

2012. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
64%
:D látom a szexuális nyitottság még mindig ritka... meg milyen jó hogy szegény csajt csesztetitek miközben kb. ő a legértelmesebb :D szövegértelmezés is kéne ide... világosan leírta hogy 15 éves kora óta lázba hozza ez a fantázia, nem most jutott eszébe... most mi van ezen olyan elítélnivaló? Úgy tűnik korrektül kezelik a dolgokat a pasijával, feltételezem ő is így gondolta végig, hiszen mindent leplezetlenül megbeszéltek és megoldást is kerestek rá EGYÜTT... Szóval kedves kérdező, gondolom azon a ponton néztél értetlenül, mikor mindezek után a pasid kiakadt a méreten. Én sem értem miért pont ez a probléma mikor a lényeg az volt hogy egyáltalán szóbakerült a vibrátor, ha már egyszer van, nem mindegy hogy milyen? :D Azt hiszem erre csak maga az érintett személy tudna normális választ adni, szóval beszéljétek meg, esetleg elmehettek együtt válogatni a kínálatból, úgy talán könyebb lesz közös nevezőre jutni a méret kérdésben.
2012. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon durva, hogy be akarsz venni egy 3.személyt az ágyatokba, és biztos kirúgtalak volna már réges rég.
2012. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

De most kkomolyan, válaszolók? Nem tudtok olvasni, vagy csak lassú felfogásúak vagytok? Egy szóval se említette, hogy be akar venni egy 3.-at, csak izgatja, és tökéletesen megvan nélküle! És nem is ő eröltette a vibrátoros dolgot, hanem a barátja! Komolyan, néha olyan retardáltak írkálnak...

Kérdező egyébként szerintem akkor vidd vissza a bolta, és együtt válasszatok valami másikat... Ilyenen kiakadni, mert kicsi a vibrátor... Mégis ,ekkora kellett volna? Ha nagy lett volna, akkor meg az a baja... Ilyen hisztis hapsit... Meg hogy nehogy megcsald... Jézusom, hát ilyen dumát... Egyébként se neki lesz felrakva...:D ha nem irtad volna le a barátod korát, 18-19-re tippeltem volna...

2012. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Utolsó, kösz, hogy te írtad le és nem én... :D Már gondoltam rá, hogy válaszolok, de h.ülyékkel kár vitatkozni, legyőznek a rutinjukkal. :) Megnyugodtam, hogy nem mindenki olyan nehéz felfogású és szövegértésképtelen, hogy nem bírja végigolvasni és értelmezni amit írok.

Időközben amúgy megkérdeztem még egyszer, hogy mi a gond, de szerintem ő maga sem tudta. Lehet rájött az ötperc, de már nem zavarja, felavattuk. :D

Azért neked ment a zöld kéz, meg aki még értelmes választ írt. :)

2012. jan. 13. 21:08
 19/26 anonim ***** válasza:
Szivesen :D (amúgy elég érdekes barátod van...:D)
2012. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
55%
Logikus, hogy aki veled ellenkezőt ír az nem értelmes. Hú de nagy beszólás volt. Én akkor is kidobtalak volna ha ezt az ötletet komolyan felveted :) Vigyázz a barátodra nagyon szerethet téged. Bár ha ilyeneket mondd, hogy megcsalod majd akkor nagyon bízhat benned :D Én még mindig a saját véleményem mellett tartok ki, akkor is ha lepontoztok :) Akinek egy harmonikus kapcsolatba megfordul a fejében az édes hármas az nem szerelmes...
2012. jan. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!