Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből te milyen következtetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből te milyen következtetést vonnál le?! (Majdnem megcsalt)

Figyelt kérdés

Párom bevalotta, hogy néhányszor majdnem megcsalt. Ezek nem randik lettek volna, hanem előre megbeszélt szex (jobb esetben) vad idegennel.

Egy esetben még a helyet és az időt is megbeszélték, de nem ment el.

Többet ér neki a kapcsolatunk, minthogy megcsaljon és megalázzon.

Visszagondolva az ilyen esetekkor mindig éreztem valamit, távolságartó volt velem és nem figyelt rám.

Hogy miért tette ezeket? Az volt a válasz, hogy pillanatnyi "elmezavar" volt.

Úgy érezte szürke, unalmas életet él. (korábban szabad, független és mozgalmas élete volt) és egy kis izgalmat akart.

Nem tudom, hogy most örüljek neki hogy ezeket elmondta vagy sem?! Szakítsak vele vagy ezek után hogyan tovább?

Ha idáig eljutott, idő kérdése és úgyis megcsal?

Teljesen összezavarodtam és már nem értek semmit.

Mit csináljak?


2012. jan. 10. 20:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%

kutyából nem lesz szalonna.

Az tisztán látszik, hogy nem vagy elég neki, szóval ez a legnagyobb gond. Szerintem hagynod kéne élni.


És nagyon nagyon nagyon szépen megköszönni, hogy fair játékos volt veled... ritka az ilyen ember.

2012. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Sejtelmem sincs, hogy miért mondta el ezt neked. Egy idióta, hogy megtette. Nem azért mondom, mert jól tette volna ha megcsal, de nem tette és így lerombolta a belé vetett bizalmadat. Ráadásul felesleges, amennyiben tényleg szeret és nem csalna meg később sem. Szerintem tönkretette a kapcsolatotokat.
2012. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azért mondta el neked, mert így benne van a pakliban, hogy kirakod és akkor neki talán könnyebb lesz. Szerintem sem vagy neki elég ahogy az első mondta. Ha elég lennél akkor nem csinálna ilyet. Én kiraknám, bár tudom nagyon fájna...
2012. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogy ezt már többször is eltervezte.
2012. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Azért mondta el, mert ugy éreztem magcsal. És azt is éreztem nem vagyok neki elég. (Miután megtudtam az előéletét és szexkapcsolatait)

Azt mondta már nem vágyik arra, ami elöttem volt. Miattam megakar változni és meg is fog.

Nem hittem neki és szakítani akartam. Azt mondta kezdjünk új lappal és elmondta ezeket.

Sztem ő úgy gondolta, ha elmond mindent talán megbízok benne. De most nem tudom, hogy ettől jobb lett-e!?

(Fél éve vagyunk együtt)

2012. jan. 10. 20:39
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

Igen, ez így eléggé szar. Mármint, az a helyzet, hogy ott áll a párom előtt egy szőke bombázó, ő meg 2,3-as alkoholszinttel mondjuk kicsit megtömködi, azon még talán túl tudnék lépni, mert tudom, hogy van vágy, meg hogy attól még, hogy engem szeret, van farka, és minden szembejövő punciba beledugná, ha tehetné. Persze nem teszi, mert szeret, ezzel csak szemléltettem, hogy attól még, hogy szerelmes, attól még megkívánhat mást.

De így, hogy előre eltervezi... így már sokkal csúnyább dolog, nem biztos, hogy meg tudnám bocsátani. Beszéljétek meg, mi hiányzik a kapcsolatból, miben látja a megoldást, ha meg tudod ezt bocsátani neki.

2012. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy mondod - idő kérdése...sajnos.
2012. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Én már rég ott hagytam volna.
2012. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Kísértetiesen hasonló esetem volt nekem is. Én ott hagytam. Megérte. Most nagyon boldog vagyok!
2012. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

Hidd el, ha a helyet és az időt is lebeszélték már, akkor el is ment, és meg is történt minden...

Pontozzatok le, ha akartok, de voltam szerető, a pasi hónapokig őrlődött, hogy lefeküdjünk-e vagy sem, de miután megbeszéltük a hol és mikort, már eszébe sem volt lemondani. És nem is mondta le soha.

Én a helyedben lelépnék, pláne, hogy még csak fél éve vagytok együtt és ez már többször előfordult....

24N

2012. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!