Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből te milyen következtetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből te milyen következtetést vonnál le?! (Majdnem megcsalt)

Figyelt kérdés

Párom bevalotta, hogy néhányszor majdnem megcsalt. Ezek nem randik lettek volna, hanem előre megbeszélt szex (jobb esetben) vad idegennel.

Egy esetben még a helyet és az időt is megbeszélték, de nem ment el.

Többet ér neki a kapcsolatunk, minthogy megcsaljon és megalázzon.

Visszagondolva az ilyen esetekkor mindig éreztem valamit, távolságartó volt velem és nem figyelt rám.

Hogy miért tette ezeket? Az volt a válasz, hogy pillanatnyi "elmezavar" volt.

Úgy érezte szürke, unalmas életet él. (korábban szabad, független és mozgalmas élete volt) és egy kis izgalmat akart.

Nem tudom, hogy most örüljek neki hogy ezeket elmondta vagy sem?! Szakítsak vele vagy ezek után hogyan tovább?

Ha idáig eljutott, idő kérdése és úgyis megcsal?

Teljesen összezavarodtam és már nem értek semmit.

Mit csináljak?


2012. jan. 10. 20:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Én kételkednék az őszinteségében. A részvét sem teng túl bennem olyan sivár élet hallatán, amiből csak az ember lába között nyílhat kiút.
2012. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%

"hogy attól még, hogy szerelmes, attól még megkívánhat mást".

Szerintem tévedsz. Szerintem ha tényleg szerelmes meg sem fordul a fejében, hogy mással feküdjön le. Persze észreveszi az ember olyankor is a szépet, de ha már addig eljut, hogy komolyan megkívánjon mást (sőt még időpontot is megbeszéljen vele) akkor már rég nem szerelmes, csak maximum szeret. Mint egy havert/barátot/megszokott papucsot stb...

Elcsépelt közhelyek, hogy a férfi a farka után megy, meg, hogy nem tud ellenállni a vadászösztönének, de a valóság az, hogy ha az ember szerelmes és megtalálta a lelkileg és szexuálisan is hozzáillő nőt akkor nincs szüksége mellette másokra.

32/F

2012. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
fél év nem sok idő, biztos h egy ilyen mellett akarod leélni az életed? ha évek óta együtt lennétek megértem h ragaszkodsz hozzá, meg talán az is jobban megmagyarázható h miért laposodott el a kapcsolatotok de fél év után? vakon beléd kéne szerelmesnek lennie nem szexrandikat megbeszélni
2012. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
5%
Mi lenne, ha kibékülnétek, és gyakrabban szexelnétek, hogy rajtad élhesse ki magát?
2012. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%

Aki fél évig nem bír a farkincával, akkor mi lesz később?

Azzal, hogy elmondta, inkább a maga lelkén könnyített, nem a tiéden.

Mi pontosan annyit tudunk a kapcsolatotokról, amiennyit itt leírtál. Csak te tudok eldönteni érdemes-e folytatni, egyálltalán akarod-e.

Sajnos általános tapasztalatom az, hogy ha egyszer elnézed, többször megteszi.

Minden ember más, szóval ki tudja, lehet itt még bármi.

2012. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ha tényleg szerelmes meg sem fordul a fejében, hogy mással feküdjön le. Persze észreveszi az ember olyankor is a szépet, de ha már addig eljut, hogy komolyan megkívánjon mást (sőt még időpontot is megbeszéljen vele) akkor már rég nem szerelmes, csak maximum szeret.


Megkívánás alatt nem arra gondolok, hogy minden szembejövőt elképzel maga alatt/felett természetesen. Csak nyilván - ahogy te is írtad - észreveszi a szépet, és biztosan van olyan, hogy valakit elképzel ruha nélkül, vagy bármi. Természetesen nem azt mondom, hogy le is fekszik vele, vagy egyáltalán eljátszik a gondolattal. Nem, pont azért nem, mert szeret, és meg van elégedve a szexuális életünkkel.

Az, hogy már időpontot is egyeztetett, az bizony sokkal durvább, mint csak "nézegetni", mert már a szándék is megvan ezek szerint. Ahogy írtam, ez számomra már megbocsájthatatlan, az előbbi viszont bizonyos mértékig "természetes".

2012. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
18%
Kérdezd meg tőle, hogy szerinte neked mit kéne változtatnod, hogy izgalmasabbá tedd az életét! Látni fogod, hogy komoly-e a szándéka, és együttműködik-e veled. Azzal ne elégedj meg, hogy ő majd megváltozik. Ha meg akarod javítani a kapcsolatod, neked kell változnod. Ha nem akarod megjavítani, legjobb lezárni.
2012. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Azt mondta eddig nem érzett szerelmet irántam.(Azt nem tudom akkor miért volt velem?!)

Csak mostanába kezdte érezni, hogy belémszeretett. ÉS én vagyok a legfontosabb.

De már lassan azt sem hiszem el, amit kérdez! :S


Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2012. jan. 11. 00:42
 19/21 anonim ***** válasza:
5%
Ne hagyd el, hanem csak simán csald meg te is. Legyél el vele, lazulj s ha jön egy jobb, akkor cseréld le. Addig meg élvezzed az életet!
2012. jan. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
96%
Tudod az szép és jó, hogy elmondta neked és még megváltozni és képes érted, elmondása szerint, de! Eljönnek majd a szürke hétköznapok újra és esetleg a konfliktusok, vagy csak egyszerűen munkahelyi vagy anyagi gondok és akkor ismét kísértésbe esik és azt veszi észre, hogy már megint máshol keresgél. Talán nem is fog megállni a keresgélés szintjén. Akit ilyen ösztön hajt, az sajnos csak ideig-óráig tudja magát tartóztatni. Hidd el, sajnos tapasztaltam.
2012. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!