Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy mindkettönknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy mindkettönknek jó legyen?

Figyelt kérdés
Párom éjszaka dolgozik szinte minden nap, szünet nélkül.Van egy 5 hos babánk, és neki van egy nagy(8éves)fia.A problémám az ,hogy alig vagyunk együtt.Naponta kb fél orát találkozunk az alatt megfürdetjük a babát és ennyi.Ha van egy kis ideje megy a fiához,de mi mindig a háttérbe szorulunk.Nekem szükségem lenne közös programokra, vagy csak egy ölelésre, de ha 5 percet együtt tudunk tölteni ő csak sexet akar.Megkapja amit akar és megy is tovább.Sokszor ugy érzem magam mint egy kurva.De neki ez így is kevés ,mindig azt hallgatom hogy keveset adok stb.Ez igaz de én nem kapok semmit.Amire én vágyom az mindig elmarad.Nem tudom hogy értessem meg vele, hogy felfogja mit szeretnék, mert tudom ennek így nem lesz jó vége.Tudom hogy fáradt nekünk keresi a pénzt de ez így senkinek se jó
2008. márc. 31. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jo volna uj munka utan nezzen ha nem akarja elvesziteni a csaladjat.Mindenesetre erdemes meggondolja, mert ha ott a csalad, nehogy egy nap arra ebredjen, h a gyerekei felnottek, es nagyjabol annak resze se volt, mert egyszeruen nem volt mellettuk.HA akkora gyerekei vannak, akkor meg biztos nem idos, es kaphat mas munkahelyet konnyen.Nem kell otthagyni amig mas nem biztos, de ez igy megoplheti az egesz eletet, es lemarad sok fontos esemenyrol. Ezt beszeljetek meg!Es az egesz csalad jovojet kell nezzetek.
2008. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!