Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év után is összebújva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után is összebújva alszunk a párommal (szinte) minden nap. Ez másoknál is igy van?

Figyelt kérdés
Igaz csak fél éve költöztünk össze. 22/F 21/F
2009. máj. 25. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Meleg pár? Egyénként meg miért ne lenne normális?
2009. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, szerintem normális.

Remélem mi is így leszünk majd a barátnőmmel :)ű

Szerencsések vagytok :)

2009. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Hüüüüüü, bakkker... ezt elnéztem... azt hittem fiú lány páros... jajj sorryyy
2009. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is így van 8.5 év után, bár mi hetero pár vagyunk. gratulálok, sok sikert a további legalább 5 évhez!
2009. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi is összebújva alszunk, igaz, mi hetero pár vagyunk. Teljesen természetes, sőt, kimondottan jó! :)
2009. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Már ne haragudj, nem hiába vagytok buz.ik, kb. az eszed is annyi. Az miért nem kérdezed meg, hogy kell szarni? Egyébként ez meg feltétlen lényeges infó volt, hogy melegek vagytok....
2009. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok nektek, 5 év az nem semmi! :)

Szerintem az nagyon jó dolog, hogy összebújva alusztok, azt jelenti hogy szeretitek egymást és hogy jó a másikhoz hozzábújni. Én a barátommal csak ritkán tudok együttaludni, de olyankor nagyon jó hozzábújni. Az állítólag elhidegülést jelent, ha vki úgy alszik a párja mellett hogy semmijuk sem ér össze, legalább kéz, vmi...

Szóval ez csak jó!!! :)

Sok doldogságot nektek!

Puszi

18/L

2009. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi heteró pár vagyunk és igaz még csak alig több, mint 4éve együtt, de mi is így alszunk el. Sőt van, hogy alvás közben álmában puszilgat a párom, vagy csak megfogja a kezem.
2009. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem normális hogy férfi? létedre egy másik férfival? bújsz össze már öt éve. Egy férfi nő kapcsolatban normális lenne de eleve a ti kapcsolatotok aberráció így az összebújásotok sem lehet normális dolog.
2009. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Aberráció az hogy nem tudod felfogni hogy vannak homoszexuálisak is! Amúgy meg közöd????


Sok boldogságot nektek! :)

2009. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!