Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon csúnya vagyok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon csúnya vagyok akkor soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 19:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nem, de ha ilyen a hozzáállásod akkor igen.
2012. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
igen.
2012. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
nem igaz. Zámbó Jimmynek is volt felesége, nyugodjék békében.
2012. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
kitudja lehet hogy valakid lessz
2012. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Hát nem sok rá az esély :/ Én is ezzel a problémával küzdök, de próbálom észrevenni, hogy azért nem minden e körül forog, úgy értem nem csak a párkapcsolatokból áll az élet, szexuális kapcsolatod pedig pénzért is lehet, a pénzt meg el lehet érni valahogy.
2012. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 valaki a tömegből ***** válasza:
Minek neked az? Nem olyan jó mint amilyennek beálítják, hidd el.
2012. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Olyan csúny férfi, akinek nem lehet barátnője, NINCS! De olyan helyes fiúnak, akinek nincs önbizalma előfordul, hogy nem jön össze még egy barátnő sem.
2012. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
5-ös válaszolóval egyetértek, nagyon be van állítva ez életcélnak hogy társra találjon az ember, de igazából akkor se leszel boldogabb ha lesz bnőd, az egész túl van értékelve.
2012. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Mi az hogy csúnya? Inkább jellegzetes :)

Jár a konditerembe egy normális és ízlésesen izmos srác. Neki az egyik füle széltében áll a másikhoz képest. Mondjuk én saját magam jóképűnek tartom, jót is tesz az egómnak, ha a másik megnéz. Nem csúnya vagy, csak jellegzetes és ezt így próbáld meg felfogni. Ha a külsőd nem is, de a belsőd sokat számít. Vagyis azért lesz barátnőd, mert tetszik neki az elálló fül, vagy az asszimetrikus homlok, mert más. Ha magabiztos vagy és helyes barátnőt akarsz magadnak, akkor emiatt nem kell izgulnod. Mentális egészségre odafigyelni! Semmi idegesség. :) 23F

2012. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Akik azt mondják, hogy nem olyan jó azoknak;

- vagy nem volt soha barátnőjük

- iszonyat rossz kapcsolatuk lehetett

- csak félre akarnak vezetni


Ha belsőleg normális vagy, még lehet esélyed, hogy valaki beléd szeret.

2012. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!