Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon csúnya vagyok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon csúnya vagyok akkor soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 19:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Azért az érdekelne miért tartod magad nagyon csúnyának :)
2012. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 valaki a tömegből ***** válasza:

ma 19:21

Van barátnőm mielőtt még elitélnél, énis ebben a helyzetben voltam mint a kedves kérdező, azt hittem majd ha lessz egy barátnőm a kit szerethetek minden megváltozik és a világ máshogy fog forogni. Noss lett egy és nem mondhatnám hogy sok minden megváltozott szeretem a barátnőm, de a dolgok ugyanazok maradtak, nem lett ettől az életem sem jobb sem rosszabb.

2012. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Ha gazdag leszel, akkor lehet, de egyébként egy nagyon csúnya srác sajnos esélytelen a nőknél. Üdv a klubban!
2012. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%, akkor te valószínűleg az a tipikus "semminek se tud örülni" esete vagy, aki valami benne tátongó űr folytán sosem elégedett.
2012. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 valaki a tömegből ***** válasza:

ma 19:27

Leht bár én örülök amim van, őszintén szólva annak jobban örülök hogy van szerető családom, mint hogy van barátnőm. Nem egy csalódtam mindenben és nincs egy nagy űr bannam ami folytan sóvárog valmi után. Egyszerűen ebbe az egy dologba nem is csalódtam inkább tévedtem. Egyszerűan arról van szó hogy rosszul képzeltem el, és másogy működik az egész mont ahogy azt a magényos emberek megálmodják.

2012. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 valaki a tömegből ***** válasza:
Jah és sz*rul gépelek tudom :)
2012. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy a boldogság kulcsa az önbizalom. Szerintem nem azért boldogtalan, aki egyedül van, MERT egyedül van, hanem mert úgy érzi, ez nem is lehet másként. És ha összejön neki egy kapcsolat, akkor azért lesz boldog, mert jó esetben helyreáll az önbizalma. De ha ez sem állítja helyre, vagy valami más is hiányzik hozzá, akkor továbbra is boldogtalan lesz.
2012. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

#11-es:

Akkor te minek tudsz örülni?


Megosztanám akkor az én gondolataimat:

Sokszor éretem úgy, hogy semmi se jött össze, vagy csak pusztán rossz kedvem volt, de a barátnőm mindig fel tudott vidítani, örültem, hogy van akihez mindig fordulhatok egy ölelésért, csókért. A világ egyik legjobb dolgának tartom, hogy valaki mellett aludjak el este, reggel pedig mellete ébredjek.(esetleg egymást reggelivel várni). Mellesleg, a dolgok 90%át együtt tudtuk csinálni, pasiként szinte 'buborékban' éltem mellette. Nem éreztünk semmit cikinek, aztán lehet, közben az emberek 90%-a idiótának nézett minket :) Még folytathatnám, de nem hiszem, hogy lenne értelme ;>

2012. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:

mért ne lenne? csúnya lányok is vannak !!! :DDD

amúgy meg jó stílussal, kedvességgel és jófejséggel simán lehet barátnőd :D

2012. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
84% hozzászólása is nagy igazság. Ha tényleg olyannal vagy, akit szeretsz, nem csak úgy "legyen valakim" alapon kerültök össze, az csodálatos. Az élet apró dolgai is gyönyörűvé válnak, ha a megfelelő emberrel éled át őket.
2012. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!