Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon csúnya vagyok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon csúnya vagyok akkor soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 19:05
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Legfeljebb marad az öngyilkosság, és reménykedem, hogy a következő élet jobb lesz. :(
2012. jan. 11. 19:40
 22/32 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, régebben én is szuicid voltam, de rájöttem, hogy nem tudom megtenni. Magányos voltam és vagyok mindig is. De az egyik válaszolónak nagyon igaza van szerintem. Nem attól lesz boldog valaki hogy van valakije, hanem hogy saját magát szereti-e vagy nem, van önbizalma van nem. Én nekem még mindig nincs, de dolgozok rajta, hogy legyen. Ajánlom neked is azt.
2012. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Szerintem szánalmas az öngyilkosság, ráadásul, ha ennyire értékeled az életed, miért várod el, hogy másnak számítson?

Próbálj ki új dolgokat stb, egy ideig lekötnek. Nekem is vannak depisebb időszakaim az egyedüllét miatt, de még se teszek ilyeneket. Közhelyeket nem írok, mert elég szánalmasnak tartom őket, de ha mindenkire búvalbaszott bamba arckifejezéssel nézel, ne várd, hogy valaki ebbe beleszeret.

2012. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
9%

"mért ne lenne? csúnya lányok is vannak !!! :DDD

amúgy meg jó stílussal, kedvességgel és jófejséggel simán lehet barátnőd :D"

Vannak csúnya lányok is, de nekik se kell csúnya pasi. A jó stílus, kedvesség, jófejség pedig egy lánynak se számít.

2012. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
A következő élet akkor kezdődik mikor holnap felkelsz.
2012. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Hát, a bibi akkor van ha nincs következő élet, márpedig nem hinném hogy van... Egy lehetőséged van, használd ki, tegyél meg mindent hogy a legjobbat hozd ki belőle. Élj úgy minden nap, hogy a halálos ágyadon ne bánkódj a gyávaságod, a kihagyott lehetőségek miatt.
2012. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
#24 Nálam számít..akkor én nem vagyok lány?
2012. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor nem számít. Ne mondd, h összejönnél egy kedves, jó fej, de csúnya sráccal, mert úgyse hiszem el.
2012. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Attól függ mit foglal magába a csúnya :) egyébként simán.
2012. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
nekem kellesz édesem :$
2012. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!