Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért buknak a "csúnya, paraxt" fiúkra? Művelt jóképű már nem is kell a mai lányoknak?

Figyelt kérdés
Néha sétállok az utcán,szinte mindegyik madáríjesztő fiú mellett ott van egy jó csaj,én meg itt vagyok egyedül ://
2012. jan. 6. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Te lennél a művelt Jóképű? Képet és iq tesztet kérek.
2012. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha kedves vagy egy lánnyal annál rosszabb,ha viszont bunkó vagy vele akkor több esélyed van megszerezni nagyábból ennyi
2012. jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mert talán te nem látod azt az értéket, amit a lány meglát a fiúban - haha na persze, lehet, hogy a stílusoddal, vagy megjelenéseddel van a baj, meg testbeszéd.. ilyesmik..
2012. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ök jóképüek, Te nem.

Én sem vagyok jókepü, de igyekszem elfogadni.

2012. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
talán mert ők nincsenek elszállva maguktól mondjuk nekem sincs barátnőm mert a tahók mindig lenyúlják előlem aki tetszik vagy akibe szerelmes vagyok
2012. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 valaki a tömegből ***** válasza:
Ez baromság, a lányok inkább nagyon is válogatósak. mondjuk ez attól is függ hogy milyen korosztályban gondolkodunk. Mondjuk a fiatalabbaknál lehetséges, de húsz körül már elég jó kiállásod kell hogy legyen. De ha jobban belegondolok énis elég suttyó alak vagyok, mégis van barátnőm.
2012. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
elnézést,nem mindegyik olyan mint ahogy leírtam,vannak kivételek is,nemtudom hogy miért van ez,ha szépen udvarolok egy lánynak aki tetszik annak semmi értelme nincs,bezzeg ha odamegy hozzá egy full tahó akkor már azonnal bedől neki és széttárja lábait.
2012. jan. 6. 23:46
 8/15 valaki a tömegből ***** válasza:
Akkor egyszerű a megoldás legyél te is tahó. :D
2012. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de hogy? :D én valahogy sosem tudtam az lenni.
2012. jan. 6. 23:53
 10/15 valaki a tömegből ***** válasza:
Bátorsg kell hozzá, legyél szókimondó, ha valmi nem tetszik tedd közzé...stb. De szerintem ez nem lenne azért olyan jó ötlet, ezzer a viselkedéssel igaz sok barátnőt szerzel majd, de a kapcsolataid nem lesznek tartósak és ez szerintem a házzasságodra is kihathat.
2012. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!