Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat ez az "állapot"?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha valaki 24-25 éves koráig nagyon szerencsétlen volt párkapcsolat terén ez változhat? Mármint nagyon remélem, hogy így van...tudom ezért sokat kell tenni, de mégis szeretném megkérdezni mások véleményét.

Ti hogyan látjátok ezt?


Én abban már rég nem hiszek, hogy majd jön a nagy Ő...csak akkor fog eljönni, ha én is azon leszek, hogy megtaláljam.


2012. jan. 11. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Változhat, tudnék mesélni nem egy történetet :)
2012. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
változhat.
2012. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
változhat:) még mindig jobb, mintha 25 éves korodig szerencsés agy e téren aztán meg nagyon nem(sajnos ismerek ilyet)
2012. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. jan. 11. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!