Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom le rosszul? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom le rosszul? Nem îgy kell egy kapcsolathoz állni?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettünk baràtnőmmel és kérdezte hogy én most vele képzelem el a jövőm? Èn egyből mondtam hogy nem, dehogyis.

Őszintén megvallva viszont nem tudom. Èn ùgy àllok ehhez a kapcsolathoz hogy lehet hogy életem végéig vele leszek, de lehet hogy holnap màr nem. Viszont ahogy levettem a szavaibòl ő nem hiszi hogy akàr örökké is tarthat. És kicsit rossz érzés..mert olyan mintha csak ideiglenes lennék. Nem ùgy àlltok hozzá egy kapcsolathoz hogy lehet akàr megtalàltad a nagy őt? Vagy àlomvilàgban élek? 21/F


2012. jan. 13. 01:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem, te agy nélkül élsz.
2012. jan. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Üdv az Álomvilágomban, Morpheus a Sandman, az álmok fejedelme.
2012. jan. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha jól veszem ki,berágtál mert a barátnőd nem hiszi,hogy ez egy sírig tartó szerelem lesz.. De te sem. Akkor most mit nem értesz? Csak vagytok egymásnak míg nem találtok olyat, akivel össze is házasodnátok.
2012. jan. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 zseni001 ***** válasza:
Sztem nem élsz álomvilágban.
2012. jan. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem kéne olyannal lenni akivel nem tudnánk elképzelni a jövőnket. Viszont, "Akkortól szerelem amikor nem kérdés meddig fog tartani."
2012. jan. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Hát ne csodálkozz,hogy a barátnőd kiakadt. Ha az én barátom mondaná, hogy nem velem képzeli el a jövőjét nagyon kiakadnék. Szerintem a barátnőd azért mondta, hogy ő sem veled, nehogy ő maradjon már alul. Szerinted nem azért kérdezte, meg, hogy vele képzeled-e el, mert ő veled, és azt akarta tőled hallani, hogy igen te is vele képzeled el! Szerinted ha nem veled akarna lenni akkor gondolkodna a jövőtökön??? Ha nem akarsz vele lenni akkor minek hitegeted??? Jó szemét vagy, mint az összes többi pasi!!!!!
2012. jan. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Ja és,hogy megkapd a választ: Egyáltalán nem így kell egy kapcsolathoz állni!!!!
2012. jan. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Csak hogy tisztàzzuk a dolgot én mindig azt mondtam neki hogy soha nem fogom elhagyni.Ès ezek utàn félve kérdezte hogy akkor én vele akarom leélni az életem? És erre mondtam h dehogyis. És ő mondta hogy hàl Isten, már leizzadt...

Szòval ne hidd hogy én szemét vagyok!!! Èn leélném vele az életem, de ezutàn van egy olyan érzésem hogy ő nem.

2012. jan. 13. 02:26
 9/18 anonim ***** válasza:
Így aztán marha sok értelme van, ilyenkor szoktak késve rájönni x gyerek után, hogy mással is lehetne. :D
2012. jan. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Kobudera ***** válasza:
A kérdés, hogy mi lesz a jövőben maradjon rejtély, és éljetek a jelenbe, mindaddig míg a jövőbe meredve zombultok addig nem éltek... Amúgy nagyon de nagyon zavarosan fogalmazol...
2012. jan. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!