Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom le rosszul? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom le rosszul? Nem îgy kell egy kapcsolathoz állni?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettünk baràtnőmmel és kérdezte hogy én most vele képzelem el a jövőm? Èn egyből mondtam hogy nem, dehogyis.

Őszintén megvallva viszont nem tudom. Èn ùgy àllok ehhez a kapcsolathoz hogy lehet hogy életem végéig vele leszek, de lehet hogy holnap màr nem. Viszont ahogy levettem a szavaibòl ő nem hiszi hogy akàr örökké is tarthat. És kicsit rossz érzés..mert olyan mintha csak ideiglenes lennék. Nem ùgy àlltok hozzá egy kapcsolathoz hogy lehet akàr megtalàltad a nagy őt? Vagy àlomvilàgban élek? 21/F


2012. jan. 13. 01:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna ilyet mondanod neki -.-"...Ezek után nem csodálkoznék, hogyha elgondolkodna azon, hogy mást keressen magának...Tudod, hogy milyen szar érzés lehetett neki, amikor azt mondtad neki, hogy nem vele képzeled el a jövődet???(Ő csak azért mondta, hogy ne maradjon alul...De ő nem gondolhatta komolyan :). )És nem így kéne egy kapcsolathoz állnod...
2012. jan. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Azzal hitegeted,hogy soha nem hagynád el majd közöld vele, hogy ne is álmodozzon arról,hogy együtt élitek le az életeteket. Derék!! Jó nagy tirpák vagy.. Neked most pont nincs jogod problémázni,hiszen a képébe vágtad,hogy bizony ennek is vége lesz. Ezek után még jó,hogy ő is így áll hozzá.
2012. jan. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lenne pár kérdésem lenne, mert ez nem tiszta.


- Miért az volt a válaszod, hogy nem vele akarod leélni az életed?


- Ha ő is TÉNYLEG úgy gondolja, hogy jobb, ha nem együtt élitek le az életeteket, akkor mi a fenét kerestek egymás mellett?


Aki szerelmes a másikba az úgy gondolja, hogy élete végéig vele szeretne lenni. De ha valóban ebben egyikőtök sem biztos akkor nem hagytátok abba a "keresgélést" szóval ez csak egy viszony és nem párkapcsolat.


Fura nekem ez az egész.


28/n

2012. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nos az első dolog, hogy abban tényleg hülye voltál, hogy rávágtad hogy dehogyis. Az mellbevágó érzés lehet.... nem irigylem:S Mondhattad volna azt is hogy nem tudom vagy ilyesmi.... ez most ugyanolyan, hogy belegondolsz, hogy neked hogy esett amit ő mondott, hát, szerinted neki hogy esett amit te mondtál?:S

No, de most eltekintve attól hogy történt ez a hülye szituáció, nem, egyáltalán nem élsz álomvilágban. Az ember nem tud úgy élni valakivel Boldogan, hogy nah úgyis vége lesz.. Akkor mégis hová tart egy kapcsolat? Az nem elég a működéshez, hogy most spec per/pill jól érzem magam.

Így a futókalandokat, kapcsolatokat lehet kezelni, de egy rendes párkapcsolatot nem... Igenis az a természetes, ha az ember úgy érzi hogy igen, úgy érzem lehet hogy ő az, és elképzelhető bármi. Persze lehet hogy ez később változik, lehet hogy 5 év múlva mással érzed ugyanez, benne van a pakliban sosem tudhatod, viszont ilyen hozzáállással nem lehet kapcsolatban lenni.

Ahhoz hogy egy kapcsolat működőképes legyen, igen "Èn ùgy àllok ehhez a kapcsolathoz hogy lehet hogy életem végéig vele leszek, de lehet hogy holnap màr nem." így kell hozzáállni.

Szóval a felfogásod az jó, de őszintének kellett volna lenned, semmi bajod nem lett volna belőle, ha ezt mondtad volna neki... ez se nem ígéret, se nem offolós szöveg, egy egyszerű, ésszerű vélemény/érzés.

2012. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Na jó, most csak én nem értem pontosan a dolgot?

Te a barátnőddel képzeled el a jövődet, de mikor ő rákérdezett erre, azt felelted neki, hogy "dehogyis"???

Miért?

Amúgy erre még jó, hogy azt válaszolja, hogy ő sem veled, ezek után a fene ismerné be, hogy veled képzeli el. És erre te érzed magad rosszul és vagy megsértődve?

Gondolkodj már!

Nem is értelek, komolyan...

L/24

2012. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem értitek..Ùgy kérdezte hogy ő megijedt...mert én ùgy beszéltem a jövőről hogy eggyütt leszünk. De sztem megijedt és ezt kellett rà mondanom. Ha azt mondom hogy igen ő lesz a felesègem egyből szakìt velem sztem. Mert ahogy ő beszél a jövőjéről abba én nem szereplek. pl mondta ha majd lesz gyerekem mutassak neki képet...
2012. jan. 13. 15:58
 17/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kiscsaj? 16? Egy ennyire fiatal lánytól ne várd, hogy te leszel az első és egyetlen az életében. A tojáshéj még a fenekén. Ebben a korban még nem kéne elköteleződésről beszélni.
2012. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Amùgy 20 éves
2012. jan. 14. 03:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!