Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elbuktam a ház árát, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbuktam a ház árát, most itthon a fotelben online pókeren. Hogyan álljak a párom elé?

Figyelt kérdés

Nem az egészet,de körülbelül,olyan7-8ezer dollárt.


Délelőtt 11órától,eddig a percig játszottam 10/25 és 25/50 centes alapon.

Nem nem vagyok rossz játékos,de ami online megy az minden csak nem póker.

Egyébként járok termekbe is ott általában nyerni szoktam ez 10alkalomból mondjuk 8.

De ez kegyetlen volt amit itt láttam.

Röpke idő alatt láttam több royal flösst pókert a full house az meg minden percben ott lebeg.


Mit csináljak most?


2012. jan. 13. 13:13
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Már megoldottam,Nagybátyám ad kölcsön.

Nem tudom mi lehet azzal az emberrel aki szerint nincs ekkora pot.

Ahol én játszottam ott flop előtt széthívták az agyukat,.Átlagba 3050dollás körül néztünk flopot.

Mindenki emelt mindenre mint a gép.


Aki szerint putrit lehet venni,neki csak annyit mondanék hogy tanuljon meg olvasni,ha ez megy akkor jöhet a szövegértelmezés,mert leírom,hogy nem mindet hanem x dollárt.

2012. jan. 13. 14:53
 22/27 anonim ***** válasza:
Kamu.. :) Ha NL50-en jatszol (0.25/0.50) akkor a max beulo 50$ (deepstack eseteben 100BB (nagy vak), egy asztalon maximum 10en vagytok, tehat az max 500$ pot lehet flop elott, ami azert elegge hihetetlen, hogy mondjuk mindenki minden korben pre AI megy. Rossz helyre tevedtel a kamuddal baratom. :) (bocs nincs ekezet..)
2012. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
jaja, buktad, kamu a kérdés :D :D :D
2012. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

ja es ha mar elkezdtem:


"Röpke idő alatt láttam több royal flösst pókert a full house az meg minden percben ott lebeg. "


a royal flush eselye: 1:649 740

Mar itt megbukott a dolog, egyszeruen ki van zarva, hogy te ropke ido alatt tobb royal flusht lassal. Matematikailag lehetetlen..

2012. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Te meg tanulj meg normálisan fogalmazni, függő idióta. Akkor mi a f*szért írod, hogy a ház árát? Semmivel sem vagy jobb, mint a narkósok meg az alkoholisták. Meg vagy győződve, hogy mekkora spíler vagy, a végén meg majd mentek az utcára, mert elb*sztad a családi vagyont, hogy kielégítsd az önző szenvedélyedet.

Az ilyenek szoktak lehülyézni, hogy miért csak pár ezerben játszom a tippmixen és miért nem több tízezerben. Le kéne lőni titeket.

2012. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
csak nekem tűnt fel, hogy péntek 13. és amikor a kérdést küldted péntek 13. 13 óra 13 perc. te vagy a nap legszerencsétlenebb embere. nem vagyok babonás egyáltalán, de te kifogtad.
2012. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Aki egy kicsit is otthon van a témában az mosolyog ezen :) mert úgy kamu ahogy van vagy pedig((((( te vagy a világ leghülyébb embere már ne is haragudj )))))
2012. febr. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!