Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba és úgygondlom hogy ahoz hogy legyen belőle valami a pozitív gondolkodás is szükséges. Na hát a baj hogy rengeteg "barátnőmől" csak a negatívat kapom ebben a témában. Van egy csaj akit ismerek s tudja már kibe vagyok szerelmes , mégis minden alkalommal arról beszél hogy őt nézi az a srác meg méregeti... Ez szarul is esett nagyon (mert elég sokszor látom h engem "is" néz, csak nem méregetve hanem a szemembe) De nemrég áltunk a folyósón velem szemben ált a csaj és beszélgettünk amikor elment mögötte az a srác és végig a szemembe nézett (amitől egész jó kedvem lett) amikor elment viszont megszólalt rögtön a csaj hogy: " Láttátok hogy már megint engem nézett?" na hát ez nagyon le is hangolt ... és még sok ismerősöm van aki tud negatív dolgokkal traktálni.. :/ hogy zárjam ki a fejemből ezeket a dolgokat?
2012. jan. 13. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán ha végre megpróbálnál közeledni a sráchoz és nem csak várnád, hogy történjen valami (mivel eddig se történt eztán se fog), akkor nem lenne baj a többi csaj.
2012. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbálok... egy szerencsétlen próbálkozással (kértem tőlük/tőle egy szl cigit és végülis elég jol jött ki) de azóta nem sikerült más , és köszönni meg még enm merek rá mert félek hogy nem köszön vissza. De azon kívül a negatív dolgok ugyanúgy hatnak rám...
2012. jan. 13. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
köszönj rá, ha nem fog akkor se halsz bele
2012. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, bocsi, de elég "reménytelennek" tűnik a helyzeted...


Na nem a fiú vagy a barátnők miatt, hanem mert az első és talán egyetlen dolog, amivel meg tudtad szólítani, a cigi volt...

Nem a Te hibád, hanem a környezetedé... Ha jól sejtem, szakközépiskolás vagy és szüleid sosem beszélgetnek veled az élet dolgairól.

Ha nem akarod tönkre tenni magadat, sem "aláásni" a jövődet, akkor vészeld át a rossz társaságban töltött időt, kezdj el felelősségteljesen gondolkodni.

Szokj le a cigiről, és abban találd örömödet, hogy jól tanulsz, szorgalmasan dolgozol, és megtanulod legyőzni csapongó érzelmeidet, vágyaidat.

Drukkolok! :-)

2012. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a társaság miatt cigizek, több barátom is utálja hogy ezt teszem... Tudom hogy rossz teljesen tisztában vagyok vele , anyámék is sokszor beszéltek erről , de amíg nincs nagyobb okom arra hogy letegyem addig úgysem sikerülne. És inkább olyan fajta vagyok aki a gitározásban vagy tgáncolásban lel örömre... Valahogy a tanulás nem boldogít :)
2012. jan. 17. 17:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen barátnőm suliba én tök jóban voltam a sráccal meg ő is velem és mikor jókedvem volt mindig benyögött ilyen full hülyeségeket a csaj amik nem is voltak igazak azt szar kedvem lett.De aztán megtanultam h le kell sz*rni!amit nem veszel fel nem fog fájni :D
2012. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha látod akkor hívd félre:

-szija XY-vagyok, még nem ismerjük egymást, de szeretnék veled beszélni.(ha leráz akkor bunkó)

-ésrevettem mostanában...de javíts ki ha tévedek...hogy szemeztél velem párszor.(ha azt mondja hogy nem akkor mond azt hogy tévedtél és hagyd ott)

ha meg felválalja hogy igen akkor kérdezd meg, hogy tetszel e neki azért, vagy szimpatikusnak tart e...


Ne csiniálj belölle nagy ügyet...mert ez egyenlőre még csak plátói,meg úgy érzem eléggé fiatal vagy még...

2012. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát talán úgytűnik haladunk.. eddig azt fontolgattam hogy végre oda köszönök neki... De tegnap megtette ezt ő viruló fejjel :))
2012. jan. 21. 12:47
 9/10 anonim válasza:
Beszélgess vele, bátran! A negatív véleményekkel pedig ne törődj, lehet hogy a barátnőidnek is tetszik és féltékenyek,hogy téged néz.
2012. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Rendben , köszönöm! :)

De nem értem én ezt a srácot... Rámköszönt és nem csak egy odadobott sziával... aztán most egyik nap meg nem köszön vissza... :/

2012. jan. 27. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!