Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyum semmit sem enged, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum semmit sem enged, pedig már 2 éve együtt vagyunk. (? ) FONTOS!

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal (20éves) már 2 éve együtt vagyunk.Eddig kb nyolcszor aludtunk egymásnál, és az utóbbi 2 hétvégén együtt aludtunk. Holnap megyek hozzá koliba, ami elég messze van innen.Ezért anyutól megkérdeztem, hogy nem-e ott aludhatok, és azt mondta, hogy nem, mert nem csinálhatunk ebből rendszert.

Ráadásul múltkor felhoztam neki a fogamzásgátló tablettát, és teljesen ki volt akadva.Szerintem azt se gondolta, hogy már lefeküdtünk a barátommal, mert mikor mondtam neki, hogy eddig gumival védekeztünk, akkor nagyon meglepődött.5 napig nem szólt hozzám...én éreztem magam kellemetlenül, hogy elmondtam neki.


Tudnátok valami tippet adni, hogy mit csináljak a tabival kapcsolatban, illetve ezzel a holnap együtt alvásos dologgal?Nagyon fontos lenne, mert holnap már indulok a barátomhoz... (L/18)


2012. jan. 13. 17:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Tisztaság?! A tartós kapcsolatban, egymás tisztelete és felelősségteljes védekezés mellett, szerelemből művelt, mindkét félnek örömet okozó szex egyáltalán nem "mocskol", még akkor sem, ha netán nem lesznek együtt életük végéig.
2012. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!