Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik csak nem merem elmondani neki. Azon gondolkoztam hogy írok neki egy zenét.

Vajon örülne neki vagy nem?


2012. jan. 14. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
örülne, de jó is legyen az a zene
2012. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék hasonló szituációban.
2012. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elmondani nem mered? De zenét írni, és utána némán eljátszani neki? Honnan tudja, hogy mit hallott?

Akkor is el kell mondani! Nem egyszerűbb beszélni vele? egyébként a zene jó dolog. Csak ne majrézz!

2012. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De úgy vagyok vele ha nem tetszik neki akkor békén hagyom és soha többé nem gondolok rá. De kitudja

zenében jobban kitudom fejezni a dolgaimat mint szóba

2012. jan. 14. 23:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaj! Ha nem tetszik a zene, azért még ne add fel! Lehet, hogy csak a zenéd nem jön be, de Te nagyon!
2012. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de azon gondolkozom hogy majd eljátszom neki egy tehetségkutatón
2012. jan. 14. 23:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Váá tök jó ötlet, nekem nagyon tetszene:) Remélem én vagyok az:D Annyit mondj már el, hol lakik:)
2012. jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyálas
2012. jan. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

egy : én nem vagyok nyalizó

és a kedvem el is ment már az egésztől

szóval itt már nem ér semmit ez az egész ne is válaszoljatok rá.

2012. jan. 15. 00:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha én is szerelmes lennék a fiúba imádnám :) de egyébként is zenerajongó vagyok meg gitározom.

21L

2012. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!