Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? A többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? A többi lent.

Figyelt kérdés
Egy lány beleszeretett egy srácba, azt mondja, ő az igazi.. Nagyon jóban vagyunk egymással (a lánnyal), csak egy kis bökkenő, hogy multiplex személyiségzavarban szenved, és tegnap este felbukkant facebook chaten a "másik énje". Nem tudom, hogy ez hogy működik, vagy ebből mi igaz, őszintén szólva nem ez érdekel most. A lényeg annyi, hogy a "második énje" bevallotta, hogy az eredeti énje, aki szerelmes abba a srácba, szeret, imád engem, de nem tudna velem járni, mert nem szeret szívből... Hogyan lehetne ezt megoldani, hogy valahogy kiszeressen ebből az emberből, és végre eljöjjön a mi időnk? (Gondolom jó sok tudatalatti gondolatbeágyazás, és manipuláció... Ha valaki erről többet tud -> privát!!) És nem szeretnék offolós, trollkodós, értelmetlen válaszokat, most segítségre van szükségem, és nem a fárasztásotokra. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 15. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
nem nagyon értettem elsőre de...azt hogy" kiszeressen" sehogy nem lehet megoldani: ) te legalábbis nem tudod.
2012. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És még azt kifelejtettem, hogy természetesen szeretnék együtt lenni az ominózus lánnyal.
2012. jan. 15. 16:56
 3/8 anonim ***** válasza:
b*zd+ keress egy normális lányt...kitudja, lehet össze jössz vele éjjel rád gyújtja a házat a "másik énje"
2012. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyilvánvaló, de azt te nem tudod elérni, hogy kiszeressen a másikból.
2012. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3: Hát ezen besírtam LOL :DD
2012. jan. 15. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Kerüld a mentális betegeket.A multiszemélyiség ráadásul nem hangulatbetegség,hanem személyiségzavar,ami sajnos súlyosabb...

Bunkóság vagy sem,kerülni kell az ilyen embereket.


Amúgy nem lehet,hogy kamuzik a csaj és úgy akar koptatni és vagy szivatni,hogy bekamuzza,hogy személyiségzavaros?(unalomból stb).Bár ha kamuzik is defektes :D

2012. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nézd meg az Eredetet (LeonardoDiCaprio). egyszerűen csak egy incepciót kell elültetni az agyában, hogy igazából az a srác tönkreteszi és kihasználja, és téged kell szeretnie. Bár elég nehéz lesz...
2012. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a filmmel, ezért is vetettem fel ezt az ötletet. Amúgy lehet, hogy ezt csak kitalálta, ebbe én is belegondoltam, el fogok vele beszélgetni, mert lehet, hogy csak figyelemhiányos szindrómában szenved, és ki akar tűnni a tömegből, még ha ilyen radikális tettekkel is...
2012. jan. 15. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!