Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vagy hogyan szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy hogyan szokott egy ilyen kapcsolat sikerülni, végződni? Tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés
Adott egy Nő és egy férfi akik mondjuk együtt vannak x ideje, de össze vesznek, szakítanak, majd folytatják amolyan nyitott kapcsolatban. Persze itt is vannak érzelmek, de egyiknek sem kötelező "beszámolni" a másiknak.
2012. jan. 15. 19:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és nem szexkapcsoltra gondolok, annál sokkal több...
2012. jan. 15. 19:10
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha sokkal több, akkor miért nyitott? Én amúgy nem vagyok az újrakezdés ellen, sőt bárcsak nekem is sikerülne, de én a mindent vagy semmit típus vagyok. Szerelem nélkül nem tudnék sokáig együtt lenni valakivel, és ha velem van, akkor tényleg legyen velem. Nem úgy értem, hogy állandóan, de akkor vállaljon fel mindent, ami a kapcsolattal jár. Számomra nem járható út a nyitott kapcsolat, de van akiknek működik. Legalább is ők azt hiszik. Tökre emberfüggő, ezt csak ti tudjátok, hogy jó-e így nektek, de akkor mi a cél? Együtt maradni, vagy ha jön egy jobb, akkor tipli van?
2012. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Attól több, hogy nem kell beszámolni a másiknak. De ezt mindkettő fél megteszi. Mint írtam érzelmek vannak, szóval nem hiszem, hogy egy másik miatt vége lenne.
2012. jan. 15. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kapcsolatban a KÜLÖN fogalma felmerült akkor annak előbb-utóbb úgyis szétválás a vége.

Akkor miért rabolnátok egymás idejét himihumi kifogásokat keresve "nyitott kapcsolatot" engedélyezve egymásnak?

Kész,vége,ennyi volt,keressetek magatoknak olyasvalakit aki arra érdemesebb.

Saját tapasztalat és megfigyeléseken alapuló TÉNY.

Sok sikert az újhoz!

2012. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem vagytok monogám típusok és ez a helyzet egyikőtöknek sem megalkuvás és mindketten boldogok vagytok így miért ne működhetne?

Így legalább kiküszöbölitek a más iránti fizikai vágy miatti megcsalást.

2012. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Részemről az a furcsa, hogy egy szerelmi kapcsolatból lett ez. Mert amúgy nyitottban már voltam, de az így kezdődött és így is lett vége.
2012. jan. 15. 19:23
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem az az érzésem h te vagy a nő és te még titokban szereted őt és reméled h rendbe jönnek a dolgok.ő meg visszajár du*ni mert ha nincs ló jó a szamár és ott van ugye a megszokás is. ha tényleg szeretne téged akkor nem menne bele egy nyitott kapcsolatba mert egy pasinak elképzelhetetlen h a nőjét más fektesse meg rajta kívül.de mivel ez nem gond neki így nem is számítasz neki.addig fog tartani ez a dolog amíg nem talál valaki mást.bocsi ha megbántalak vele de ez a véleményem és nyílván nem azért tetted fel a kérdést h azt mondjuk amit hallani akarsz
2012. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze az őszinte válaszokat várok. Mint írtam a kapcsolatnak az lenne a lényege, hogy semmi beszámolás. De azt is írtam, hogy ezt nem tartjuk be. Tudom, ha lenne valaki már nem lennék mellette és ez fordítva is így van. Szóval "ellenőriz", ha lenne valakim dobbantana.
2012. jan. 15. 19:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha normális szerelmi kapcsolatból lett nyitott kapcsolat akkor annak már nem sok jövője van, gyakorlatilag majdnem egyenlő a 0-val.

Húzni mint a rétest, nem szerencsés mert előbb-utóbb sérülni fog valamelyik fél és csak az időtöket vesztegetitek a másikra.


Az én kapcsolatom pl. simán szexkapcsolatnak indult. Semmi mást nem akartunk egymástól csak jól érezni magunkat. Aztán egyre többször kerestük egymás társaságát, úgy is hogy nem szex miatt. Szépen lassan egymásba habarodtunk. Azóta is együtt vagyunk, 8 éve, együtt is élünk!

Fura dolgokat produkál az élet!

2012. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem jó szó rá a nyitott kapcsolat. De más nagyon nem jut eszembe. :)
2012. jan. 15. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!