Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert kell a noknek szenvedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell a noknek szenvedni? Miert hallom sok notol, felrevonulnak sirni, majd minden rendben?

Figyelt kérdés
Nekem is baratom van, de az az igazsag ahanyszor bajom volt, egyido utan csak elmondtam neki, mert nem birtam h ne besszeljuk meg a dolgot, mert evodtem rajta.S igy sok kis veszekedes volt,visoznt tanulunk belole. De sok nonek jo kapcsolata van, de sokszor ha megbantjak oket, csak felrevonulnak es sirnak..A ferfiaknak az egojuk miatt, a no nem szabad kitatsa a szajat,aztan jaj ha hsiztizik, mert szegeny kiborul.. mert akkor mar a ferfinek olyan no fog tetszeni aki ezt nem teszi..de azt nem tudjak h ezek a nok felrevonulnak es kisirjak magukat, aztan minden rendben...Ezt kell tenni h tenyleg megtartsd a kapcsolatod??
2008. ápr. 1. 23:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hááááát megbocsáss TE nőket szidalmazó...egyáltalán van barátnőd? ha igen, akkor hogy tud elviselni??? vagy akkor biztos kicsi számitó dög ő is... sajnálatos, de NAGY AZ ISTEN ÁLLATKERTJE
2008. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Elég szépen elszabadultak itt az indulatok...

erről annyit, hogy férfiak valóban ritkán tudnak a nőknek segíteni egy problémában - viszont gyakran meg tudják őket vigasztalni! A nő ilyenkor vigasztalást vár, és ritkán megoldást. Az a jó, ha meg tudják beszélni egymással... ha a nőnek a férfival van problémája, sokszor előfordul, hogy a férfi simán kijavítja a viselkedését. Már, ha megtudja egyáltalán, hogy mit szeretne a párja :-)

2008. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!