Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy hosszú éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy hosszú éves kapcsolatot inkább feladni, mint szenvedni?

Figyelt kérdés
nővéremék együtt vannak a barátjával már 9 éve. de már 15 éves korukban összejöttek. sokat vagyok velük, ők együtt laknak már vagy 4 éve. a lényeg, hogy szinte mindennap veszekednek, nem szeretnek már hazamenni, mert csak látják egymást. de mégis együtt vannak és úgy tűnik, mintha boldogok lennének, de ez nagyon ritka. a legapróbb dolgon is összevesznek, panaszkodni is szoktak egymásra. de mit lehet tenni? beszéljek a nővéremmel? már nem is szoktak szexelni az utóbbi években, csak 2-3 havonta. szerintem ez nem normális. próbáljak tanácsot adni nekik? nem lenne jobb külön? nem csak megszokás ez? sajnálom őket és nem tudom hogyan segítsek, ezért írtam ide, hátha valaki volt-van hasonló helyzetben. e
2010. júl. 12. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már így..szakítottunk nagy nehezen. Nem bántam meg, de pl anyukámék is minden nap cívódnak mégis boldogok..szerintem mond el a nővérednek, hogy úgy látod nem boldog és szeretnél segíteni..ha vagytok olyan kapcsolatban, akkor úgyis jól elbeszélgettek majd, lehet, hogy nem is olyan komoly , mint amilyennek kívülállóként látszik..
2010. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából nekik kell eldönteniük,hogy jó vagy sem.Te megemlítheted a nővérednek,hogy Te miként látod a dolgokat kívülállóként.Lehet megszokás,mert már régóta együtt vannak.Viták minden kapcsoltaban vannak.A szexuális élet is változik az évek elteltével,de egy fiatal párnál tényleg kevés a 2-3 hónap alatt egy alkalom.
2010. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem azért fura, mert pl én a párommal már együtt vagyok pár éve, de hetente sexelünk, szeretünk együtt lenni, szeretünk otthon lenni nagyokat beszélgetni, romantikázni a mai napig. ők meg kerülik egymást, nem beszélnek meg semmit, soha nem mennek sehova együtt. nincs romantika meg semmi. ezért fura és látszik is rajtuk, hogy nem boldogok. de köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. júl. 12. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!