Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyesen cselekszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen cselekszem?

Figyelt kérdés
Na szóval, a lényeg az hogy közel 1 hónapja randira hívtam 1 lányt, és hát meglehetősen jól sikerült. Volt 2. randi amitől hivatalosan elkezdtünk járni, deeee.... háááát nem olyan mint ahogy elképzeltem. Semmi szenvedély, semmi izgalom nincs köztünk, mint valami nyugdíjas házaspár akik már teljesen megunták egymást de azért együtt vannak. Ennél nagyobb baj hogy nem is igazán szeretem, azt hittem hogy szeretni fogom, biztos voltam benne hogy meg lesz a szikra de nem. Arra készülök hogy szakítsak vele. Azt még nem tudom hogy akár már holnap vagy csak pénteken, de nagy valószínűséggel szakítani fogok. Mit gondoltok? Minél hamarabb, annál jobb?
2012. jan. 16. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakíts vele a lehető leghamarabb, de azért ne tipord agyon a lelkét : )
2012. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább előbb.
2012. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
passz át nekem.
2012. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hetfot ajanlom.
2012. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki az igazat, így ahogy itt tetted. Légy nyílt. Ha tudtok változtatni a helyzeten tegyétek, ha nem, akkor szakítsatok minél hamarabb. Én már jártam így, és szegény lány itta meg a levét.. :'( Azóta is sajnálom.
2012. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pelíí, hát sajnos nekem sem ő az 1. akinek összetöröm a szívét, és én is mocskosul sajnálom, és a szívem szakad meg hacsak azokra a lányokra gondolok akiket így megbántottam. A legrosszabb meg az hogy velem csókolózott először meg ilyenek, én voltam az 1. barátja ezért is esik különösen nehezemre.
2012. jan. 16. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha, értem. Hát jól fontold meg a dolgot, de ha tényleg nem megy, akkor nem kell erőltetni.. Lehet hogy most te leszel a szemét (mindannyian szemetek vagyunk, de ha ők csalnak meg..), de inkább előbb, mint később.
2012. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!