Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak barátok - miért jó ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátok - miért jó ez egy pasinak? (Elsősorban pasik válaszát várom! )

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nős pasival, és eléggé beindultunk egymásra. Nem csak beképzelem, bevallotta ( és én is). De azt is mondta, hogy csak barátságot tud elképzelni. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, és szerintem továbbra is odavan értem, de egyáltalán nem közeledik, csak barátilag. Miért jó ez neki? Azt megérteném, ha azt mondta volna, hogy egyáltalán ne tartsuk a kapcsolatot, mert nem akar kísértésbe esni. De így, hogy találkozgatunk, folyamatos kísértésnek van kitéve. Vagy lehetséges az, hogy egy nőre ráizgultok, aztán egyszer csak már barátnak tekintitek, és nem jelent kísértést?
2012. jan. 17. 15:10
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

# 10

"nem meri bevállalni a megcsalást mert félti a házasságát" - igen, ez így van. Volt már házasságon kívüli kapcsolata, és rossz vége lett, ezt elmondta, ezért nem vállalta fel, hogy más is legyen.

Arra biztos nem játszik, hogy őt hagyja el a felesége, ez 100%. Szóval ilyen formán a "tartalék" dolog nem játszik be szerintem. Persze lehet, hogy tévedek!

"ha a fő kapcsolatomnak jót tesz, akkor féltékenység gerjesztő eszköznek is jó" - biztosan nem, nagyon féltékeny a felesége, nem tenne jót a házasságának.


Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem amúgy, mert nagyon szeretném megérteni a dolgot. Elég sok pasi forog körülöttem, erről ő is tud, és hát elég szarul is esik neki, ezt látom rajta.


A kérdés tehát továbbra is az, hogy miért jó ez neki?!

2012. jan. 17. 15:48
 12/25 A kérdező kommentje:
Egyébként én is azt gondolom, hogy semmire jó egy férfinak a barátság egy nővel, ezért nem értem az egészet. Illetve ez így nem igaz, mert vannak pasi barátaim, de velük barátságnak is indult a dolog (és még így is beindul néha a "kémia"). Itt viszont nem erről van szó, hanem egyértelműen csábításnak indult, utána gondolta meg magát, mikor kezdett komolyra fordulni. Márpedig én azt gondolom, hogy akkor minden józan számítás szerint meg kellett volna szakítania velem minden kapcsolatot, de nem ez történt, hanem ő akarta "barátilag" folytatni. Ennek van bármi értelme is pasiszemmel?! :)
2012. jan. 17. 15:56
 13/25 anonim ***** válasza:

Azért,mert nem fog felrúgni x évnyi házasságot egy könnyű kaland kedvéért.Amúgy hálás lehetsz neki,hogy nem a gerinctelen fajta,és nem áltat,szédít.

Figyelj,Ő valószínűleg a feleségét szereti,méghozzá szerelemmel,Te meg csak egy lány vagy az életében,aki közel áll hozzá,nyilván ezért is barátkozik.csakis ezért...mert közel állsz ugyan a szívéhez,tehát kedvel,mint ember,de semmi több.Fogadd el!

(Amúgy nekem is van egy férfi barátom,akinek barátnője van,és tudom,hogy szereti.Bár tetszünk egymásnak,vonzódunk egymáshoz,tisztában vagyok vele,hogy engem csak emberileg szeret,mint ahogy én is Őt.S ez így van rendjén!)

2012. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ertjuk mi h nagyon kufircolni akarsz. De erre a celra keress vkit ako nem nos.
2012. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

"kedvel,mint ember,de semmi több"

Igen, pontosan így indult a kapcsolatunk, azért küldött erotikus sms-eket, és azért is utalgatott rá, hogy azért szívesen megfektetne...


Bocsánat minden hölgy válaszolótól, de nem véletlenül kértem, hogy pasik válaszoljanak inkább, mert azt látom, hogy a nők inkább azt írják, amit ők a saját házasságuk/kapcsolatuk vonatkozásában hinni szeretnének, és nem a tényeket nézik. Nem, nem szerelmes a feleségébe. Nem is volt mindig hűséges hozzá. Tiszteli, becsüli, stabil családi hátteret jelent számára, kockázatosnak tekinti a házasságon kívüli kapcsolatot (mert egyszer már megjárta), de nem szerelmes belé.


A helyzetnek ezt a részét tisztán látom. Én egész egyszerűen arra lennék kíváncsi, hogy miért jó egy pasinak rendszeres kontaktusban állni egy olyan nővel, akivel egyébként saját bevallása szerint is szívesen bonyolódna szexuális kapcsolatba?! Hmmm?

2012. jan. 17. 16:21
 16/25 A kérdező kommentje:

# 14

Akad jelentkező, hidd el. Egyszerűen csak szeretném érteni a szitut, hogy eldöntsem, hogyan tovább. (Nem, nem tanácsokat várok a "hogyan tovább"-ban, hanem a jelenlegi helyzet megértésében kértem segítséget! Mert nem szeretnék önző módon dönteni, ennyi!)

2012. jan. 17. 16:26
 17/25 anonim ***** válasza:
az elején írtak pasik is. azt írták, hűséges akar lenni.
2012. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Kedves # 17!

Tudom, hogy írtak pasik, azt is el tudom olvasni, hogy mit írtak.

De hányszor kell még feltennem azt a kérdést, hogy MIÉRT JÓ EZ NEKI? Ha hűséges akar lenni, akkor mi a francos fenéért randizgat velem?! Bocs, de már nagyon bepöccentem, értem én azt is, amit te írsz, de nem válasz a kérdésemre, akárhányszor írod is le!!! Capice?!

2012. jan. 17. 17:14
 19/25 anonim ***** válasza:

ezt is leírták már.

egy pasi azt mondta azért, hogy ott legyél neki második lehetőségnek, ha esetleg mégis lenne valami, ami miatt a feleségével vége. ez a lehetőség neked nem tetszett.

egy másik csaj szerint meg azért, mert kedvel téged. gondolom az egójának is jóttesz, hogy valaki odavan érte.

nem olyan bonyolult ez.

2012. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Jajjj! Most tényleg mit írjak?! Olvastam a válaszokat. Volt ennél több is. Mindegyiket olvastam, értelmeztem.

A "tartalék" opció nem nem tetszett, hanem írtam, hogy legjobb tudomásom szerint ez nem áll fenn, de azt is megírtam, hogy lehet, hogy tévedek.


Azért azt gondoltam, hogy esetleg még mások is hozzá fognak szólni a későbbiekben, és mivel nagyon elvitted a témát a "nem érted meg, hogy hűséges akar lenni?" felé (amit egyébként értek, eddig is értettem), ezért próbáltam hangsúlyozni, hogy a kérdés NEM EZ.

De az eddigi válaszokat felfogtam.


Viszont akkor én most megfordítanám a kérdést, mert nagyon a feleség szempontjait képviselet - érthető módon. De most képzeld el azt, hogy találkozol egy pasival, izzik a levegő, és nyíltan kimondjátok, hogy nem vagytok közömbösek egymás számára. De te hűséges akarsz maradni a párodhoz. Mit tennél?! Tartanád vele a kapcsolatot napi szinten? Feltételezem, hogy nem. Mondanád neki azt, hogy legyetek csak barátok? Tudnál rá a továbbiakban barátként tekinteni?!

A kérdésem ugyanis ez volt, szerettem volna megérteni, hogy miért jó ez egy pasinak... Hmmm?!

Nyilván jót tesz az egójának, ok. De hosszú távon (mert nem 1 hete tart a dolog) már egy kicsit önkínzás, nem?! Én legalábbis így látom...

De ezért érdekelne még mások véleménye is, mert tényleg érteni szeretném! (Egyébként szerintem a harmadik válaszoló jár a legközelebb az igazsághoz, csak ő is azt írta, hogy nehéz ezt elmagyarázni...)

2012. jan. 17. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!