Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak barátok - miért jó ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátok - miért jó ez egy pasinak? (Elsősorban pasik válaszát várom! )

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nős pasival, és eléggé beindultunk egymásra. Nem csak beképzelem, bevallotta ( és én is). De azt is mondta, hogy csak barátságot tud elképzelni. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, és szerintem továbbra is odavan értem, de egyáltalán nem közeledik, csak barátilag. Miért jó ez neki? Azt megérteném, ha azt mondta volna, hogy egyáltalán ne tartsuk a kapcsolatot, mert nem akar kísértésbe esni. De így, hogy találkozgatunk, folyamatos kísértésnek van kitéve. Vagy lehetséges az, hogy egy nőre ráizgultok, aztán egyszer csak már barátnak tekintitek, és nem jelent kísértést?
2012. jan. 17. 15:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
volt egy 4 éves kapcsolatom. kb a közepe felé találkoztam egy sráccal. az egyetemen ismerkedtem vele össze. kb azért éreztük egymással kapcsolatban, amit te meg a pasi. vonzódtunk... nagyon helyes, rendes srác volt. neki is volt barátnője. és megbeszéltük, hogy tényleg vonzódunk egymáshoz, de mindkettőnk szereti a párját, így nem csinálunk semmit. egy ideig csak msn-en beszélgettünk tovább, de aztán találkozgattunk is, elmentünk ide-oda. azért akartunk jóban maradni barátokként, mert tök értékes embernek tartottuk a másikat, és sok közös volt bennünk. soha nem lett belőle semmi több. azóta sem, amióta már mindkettőnk kapcsolata véget ért. mi azt éreztük idővel, hogy hozzászoktunk egymás társaságához, és így elült ez a vonzalom.
2012. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

számomra ezért nem olyan fura a helyzeted. és ezért nem értem, hogy miért nem tudod megérteni. nekem tök triviális. ne haragudj, hogy felhúztalak, igazad van, ami nekem meg másoknak egyértelmű, nem feltétlenül az neked is.


de tudod a legjobb az lenne, ha erről magát a pasit kérdeznéd meg.

2012. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a helyzet,hogy tartalékos vagy,és nyilván a legkényelmesebb megoldás jóban maradni Veled.

Különben vonzódhatok én a másikhoz,küldhetek én Neki akármilyen erotikus tartalmú sms-t,célozgathatok a szexre,vonzódhatok hozzá testileg:ez nem feltételezi azt,hogy akarok tőle valamit ténylegesen,ergo meg is teszem,és nem jelenti azt,hogy érzelmi alapja van,mert ha csak szimplán kedvelem,attól még vonzódhatok hozzá.A kettő egymást nem csukja ki.A férfiak tudnak szelektálni.Nem szeretem,de lefeküdnék Vele.Csak így feltételes módban egyébként.

Ismételten sorry,hogy nem férfi véleményét olvashattad itt,és hogy már írtam,és kimagyaráztam,amit korábban is írtam.Viszont nem árt,ha mindkét oldal véleményét hallod.

2012. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Örülnék, ha az eddigi válaszadók (vagy mások) újra válaszolnának. Szóval konkrétan nekiszegeztem a kérdést, hogy miért jó ez neki, és azt válaszolta, hogy a személyem miatt. És megint jött ugyanaz a duma, hogy nagyon nagy a csábítás, de nem lehet több köztünk, mert rossz vége lenne... de azért még mindig maradjunk barátok. Mi a jó ebben, most komolyan?! Én egyértelműen közöltem, hogy nekem ez így nem jó, én nem tudom barátnak tekinteni, ezért jobb lenne, ha befejeznénk. Ő tiltakozott, hogy azt nem szeretné, hogy egyáltalán ne találkozzunk.

DE KÖNYÖRGÖM, MIÉRT????!!!!


Tényleg csak érteni szeretném, egyértelműen közöltem vele, hogy vége, nem szeretném vele tartani a kapcsolatot, de ő meg igen, az utolsó telefonbeszélgetést is úgy fejezte be, hogy majd kiengesztel... Én ezt nem akarom! Valaki magyarázza már el nekem, légyszi!

2012. jan. 19. 21:33
 25/25 anonim ***** válasza:
fontos vagy neki, szeret téged, mint barátot. én is ragaszkodom a barátaimhoz. az exem is nagyon kért anno, amikor szakítottunk, hogy tartsuk a kapcsolatot, meg ne dobjam ki az életemből...
2012. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!