Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alpok kérdése:

Veletek már volt hasonló?

Figyelt kérdés

Már 1 hete félek kijönni a szobámból.

A pasimat rajtakaptam másik két pasival az ágyban. Nagynehezen tulléptem ezen. Aztán megismertem egy másik srácot,de azt egy pasival és egy krvával kaptam rajta. Nagyon szomorú voltam, de megismerkedtem egy 3.pasival. Már egy éve jártunk, mikor kiderült, hogy az egyik expasim krváától van egy egy hónapos kislánya.

Megismerkedtem hát egy 4.pasival, aki meg az anyámmal csinálta...


2012. jan. 17. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi én voltam.


Az apád

2012. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
persze..én egyszer összejöttem egy dinoszaurusszal o.o
2012. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BlackSword ***** válasza:
100%
Köszi... Feldobtad a napom... Én egyszer egy cápával kavartam hetekig, Pontosabban ő jött utánam.... De én gyorsabb voltam...
2012. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tevetke ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor ritka szerencsétlen vagy (nem gonoszságból mondom)... Gondolom ezek a pasik mind hasonlítottak valamiben egymásra, "jellemben" jobb szó híján. Próbálj meg olyan pasikkal ismerkedni, akik merőben más tulajdonságokkal bírnak viselkedésben...
2012. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy ha mindez az elmúlt egy hét alatt, akkor milyen rapid módszerrel lett mostanra egy hónapos a kölyök?

Egyébként hogyne, mindenhol az a szokás, hogy a gyerekek nagyját az apuka csinálja, az apraját meg a nagyja. Sőt, néha a dédmama cuppan rá az aranyhörcsögre orálisan.

2012. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uhh ez ultra gáz. =/

Szépen megjártad most a pasikkal ...

Egy ideig jobb ha mellőzöd a társasági életet is, hogy túl tedd magad ezen.

2012. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!