Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ötlete valakinek évfordulóra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötlete valakinek évfordulóra?

Figyelt kérdés

A szám nem hiszem,hogy lényeges,2 évesek leszünk idén.

Tudom,nem az ajándék a fontos,de én mégis szeretnék a páromnak(fiúról beszélünk,23 éves,tehát fiatal) ajándékot adni.

Valakinek van valami jó ötlete?Gravírozott kulcstartója már van,parfümöt is kapott már meg minden ilyesmit.

Valami jó kis tippje van valakinek?

Ékszert nem hord,nem szereti.


2012. jan. 17. 18:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tudod, sokat megtapasztalt vénasszony vagyok én már (28), rááll az agyam az ilyen buktatókra :D
2012. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Tyűha..te aztán tényleg nagyon öreg vagy..nem is értem,hogyhogy értesz a számítógéphez is..:D

Egyébként kitaláltam még egy fényképes dolgot amivel nem tud feneket törölni:DSzerelmes bögre..2 egymásba fonódó bögre szivecskés füllel,azon a weboldalon találtam ezt is:)

2012. jan. 18. 20:36
 13/14 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy nem szereted, különben lenne ötleted!

Szánalmas vagy, főleg 2 év után!

2012. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Te aztán tudod!:)

Szánalmas pedig talán az,aki ilyeneket állít olyanról akit nem is ismer!

Ez az oldal arra való "kedves" hozzászóló,hogy segítséget,ötletet kérj embertársaidtól.Ha ez nem tűnt volna fel.Te sosem szorultál még segítségre?

Ne szólj szám,nem fáj fejem.Jobb ha inkább csendben maradsz..

Sose értettem,hogy az ilyenek minek szólnak hozzá bármihez is,ha nem tudnak normálisan viselkedni...

2012. jan. 22. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!