Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem megütött többször is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem megütött többször is, megcsalt, hazudott, megalázott a 3év alatt. Persze voltak szép pillanatok is, de felfogtam, hogy nincs értelme ilyen kapcsolatban maradnom! 1hónapja vége, most mégis hiányzik! Miért?

Figyelt kérdés
Hogyan tudatosítsam magamban,hogy jobb hogy még talán időben szakítottam vele??sokszor elnéztem neki mindent,de tudom,h többet nem szabad!hogy verjem ki a fejemből? ha belegondolok,hogy más lánnyal van,más lánynak kedveskedik,mint nekem az elején nagyon rossz:(
2012. jan. 17. 18:42
1 2
 11/17 bibliana ***** válasza:
77%
En is ebben a helyzetben vagyok es a tobbi kommentelonek is irnek valamit. Ket eve ha engem kerdeztek volna, hogy hogyan lehet elturni azt, hogy valaki megut, megalaz es te meg mindig szereted, en is igy reagaltam volna...A titok a kovetkezo: szepen, lassan, modszeresen torik meg meg az eros , buszke noket. Egyreszt a szerelem vak, masreszt mi nok kicsit kitartobbak vagyunk es szeretnenk megoldani a dolgokat. Ismeritek a sztorit a forro vizbe ugralo bekarol? Eloszor meg egybol kiugrik, kesobb pedig hozzaszokik a forro vizhez, vegul megfo...tudom, most mindenki azt hiszi vele ez nem tortenhet meg, pedig igen. Eloszor csak kis vitak, majd nagyobbak, eloszor kisebb beszolasok, majd tragarkodasok, fenyegetesek, hajhuzas es vegul utes...innen menekultem ki en is, aki eleg eros, buszke nonek kepzeltem magam...hat ahhoz kepest, lekoptek, megvertek, minden ku..anak lehordtak es vegul meg en hivtam fel a pasimat, hogy kerjel mar bocsanatot mert megbantottal...o meg kirohogott es mondta, hogy most elfoglalt, nem er ra...hogyan jutottam idaig? Sok tenyezo kellett hozza, alapvetoen nem voltam ilyen gyenge. Kedves kerdezo en tudom mit erzel, en is gondolkodtam ezen, nem lehet, hogy ez az egonk? Hogy mit tudhat az a masik, hogy vele kedves, belenk meg a cipojet torli? Nekem az faj, hogy nem voltam eleg jo es nem becsultek meg...hogy elhitette velem, minden az en hibam es semmit sem erek...es folyamatosan visszamentem...nem azert mert ugy szeretem, hanem azt vartam, hogy mikor jon mar ra vegre, hogy mennyire megbantott es ker bocsanatot, mert akkor nekem konnyebb lenne tuljutnom ezen...nem szereted, fuggsz tole...en is...barcsak tudnek neked valamit mondani, ami segit...de nem akarok hazudni..hiaba az okos tanacsok es a konyvek. Hidd el nekem, en mindent elolvastam, sok emberrel beszeltem, majd futtyentett, en meg ugrottam..most mar nem is ot gyulolom, hanem magamat, hogy ennyire gyenge vagyok...ha ez vigasztal, szerintem ezek senkit sem szeretnek es igaz, hogy a kovetkezovel majd kedvesebben banik..egy darabig...aztan vele is olyan lesz mint veled volt...nem valtoznak...Az egy honapbol gyorsan ketto lesz, majd harom, utana meg majd azon ragod magad amin en: Ursiten, hogyan hagyhattam, hogy igy banjon velem?? Miert alaztam meg magam igy?? Az ilyen ember nincs velunk egy szinten, gyermeteg, eretlen szemelyisegrol uralkodik. Mi is luzerek vagyunk, de legalabb nem gonoszak. Szegyellem, hogy ilyen gyenge vagyok, de inkabb maradok ilyen, mint, hogy olyan legyek mint o, ezt az egyet biztosan tudom. Tarts ki!
2012. máj. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Ez mind szép és jó, csak az a probléma hogy a kedves megértő gondoskodó srácok meg nem kellenek nektek mert ők "unalmasak" A nő ilyen értelemben maga az élő paradoxon..
2012. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 bibliana ***** válasza:
52%
Az utolsonak irnam, lehet, hogy igazad van es kicsit uncsik a jofiuk, de a pasik is igy vannak vele, szoval legyel fair. En is a kedves, gondoskodo lany voltam es jol ramuntak, bezzeg a "dogre", aki jol kihasznalta, teljesen megbolonditotta...hiaba, hulye dolog ez.
2012. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam ezzel előítéletessé válni megértem. Csak én úgy vagyok vele, hogy inkább maradok az aki vagyok, engem ne változtassanak meg és én se változzak meg megfelelési kényszerből. Ha valakinek nem tetszik vagy unalmasnak tartja, hogy balhémentes kedves, megértő gondoskodó típusú férfi vagyok akkor az az ő baja. Én pont ezt a típust szeretem lányban is, és nem unom meg szeretem a biztonságot és a harmóniát. Vannak ilyen emberek is, még ha kevesen is. :)
2012. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két alapvető gondolatbeli tévedés miatt hiányzik.

Az egyik az,hogy összetéveszted azt,ha valaki a magas tesztoszteronszintjével bírtokol/leigáz a szeretet és szerelem érzésével. Ő ezt nem azzal teszi,egyszerűen csak az állatias ösztöneit használja és élvezi,hogy ő a nyerő!!! te pedig megadod magad és csüngsz rajta,mint kislány az apján.

A másik az,hogy rosszul tanítottak,hogy muszáj megbocsájtani,ha valaki szépen kéri. Vagy azt,hogy valakinek segíteni kell,ha szegény megsebzettet játszik! Ezt is sokan kihasználják.

Tudod,mi a megoldás? Várj el önmagadtól és a másiktól is teljesítményt. És ne akarj szimbiozusban élni senkivel.

Ezeket saját káromból tanultam.Bárcsak hamarabb tudtam volna 41/nő

2013. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 why007 válasza:
16%
Te vagy az Zsófi?
2014. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 David82 ***** válasza:
Te társfüggő vagy. Túl sok érzelmet kapcsoltál egy adott személyhez, és emiatt nehezen tudsz elszakadni tőle. Segíthet, ha elfoglalod magad valami kellemes tevékenységgel, és addig sem rá gondolsz. Az idő majd begyógyítja a sebeket.
2014. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!