Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet, hogy ennyi év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy ennyi év után még szeretem?

Figyelt kérdés

Azért írom ki ide ezt a kérdést, mert bizonytalan vagyok a saját érzéseimmel kapcsolatban :(

4 éve nagyon szerettem valakit...ő volt az első szerelemem és nagyon mély nyomot hagyott bennem. Évek óta nem beszéltünk, nem kerestük egymás társaságát. De néhány hete újra találkoztunk és belőlem feltörtek a régi érzések, most bizonytalan vagyok. Ő is ad jeleket, hogy talán fontos lehetek számára még...de 4 év elteltével én nem hiszem, hogy ő még érezhet valamit irántam, bár a viselkedése mégis ezt mutatja. Ezért nem tudom mit tegyek.

Szerintetek ő is érez még valamit?

(elnézést ha hülye a kérdés)


2012. jan. 17. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igen, de lehet h félreértelmezed a jeleket.

Ezt elvileg megérzed .

2012. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Emlékek inkább. És ne felejtsd el, ő volt az első szerelmed. Mindig szeretni fogod valamennyire.
2012. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha felkerested, és nem válaszol hagyd. vannak sokkal okosabb lányok/fiúk is a környezetedben. szerintem. ha mégis ad jeleket, az inkább csak játék. ha úgy érzed szereted, az részedről is "becsapós" lehet, mert sajnos mi emberek úgy vagyunk beállítva, hogy az érdekeljen minket akit nem kaphatunk meg. ha megpróbálsz változtatni a gondolkodásodon, ráeszmélsz, hogy igazam van. ne szerelmes, hanem boldog akarj lenni, és akkor rád talál a szerelem :)) nekem bejött, pedig nekem is volt olyasvalaki, akiért évekig oda voltam, és most meg :)))
2012. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
újra én vagyok, és egyetértek az előttem szólóval. az első szerelem ott lesz, de az inkább csak emlék. és hidd el az emlékek tudnak szépek is lenni :)
2012. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)


Nem fogok ragaszkodni érte, mert lehet, hogy ő csak "játszana" velem...hajlamos rá ahogy ismerem.

A szerelem egy olyan dolog, amit erőltetni nem lehet...többször próbáltam, de soha nem sikerült. Már nem erőltetem, ha számomra is létezik boldogság, akkor úgyis rám talál egyszer...

2012. jan. 17. 22:19
 6/7 anonim válasza:

nyugodj meg rád fog találni egyszer! :D

de ha hiszel a sorsban, vagy a végzetben, vagy csak szimplán abban h vannak dolgok, amiknek így kell alakulnia, akkor elmesélem, hogy az én barátom engem nagyon nehezen szerzett meg. naponta többször is felhívott(először csak írt), hogy találkozzak vele, több héten keresztül. és én minden egyes alkalommal elmondtam neki, hogy nem igazán akarok vele találkozni. egyik nap nem hívott csak este, és elmondtam neki újra, hogy nem...másnap már én hívtam, hogy találkozzunk. azóta is tart, már két éve :)))

a tanulság: akkor tanuljuk megbecsülni amink van, ha már elveszítjük. én is csak azután jöttem r, hogy mégis akarom, hogy már nem keresett, és milyen rossz érzés volt :( de úgy kellett nekem, legalább megtanultam.

és ne legyél pesszimista, majd jön egyszer egy olyan lány, aki elfelejteti veled ezt az egészet :)

2012. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!


Nagyon köszönöm a biztatásod, kedves vagy :) Megpróbálok nem pesszimista lenni, és bízni a sikerekben :)


Csak annyit javítanék, hogy majd jöhet egyszer egy olyan fiú, aki elfelejteti velem ezt az egészet...mert te lányt írtál, de én is lány vagyok :D :D


Azért köszönöm :)

2012. jan. 18. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!