Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, hogy ha randizol a pároddal, meghív valahová, és a csaj fizeti a részét?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok a barátom 21. Már 4 hónapja járunk, komolyan gondoljuk a dolgokat.De kezd némi problémám lenni az udvarlásával.

Általában megbeszélt helyen,időpontban szoktunk találkozni kb 1 héten egyszer mert mind kettőnknek suli van. Olyankor beülünk valahová,meghív egy kólára, és elég sok időt eltöltünk ott egy kóla mellett.Kajázni soha nem hívott még meg, néha már kiugrik a szemem annyira éhes vagyok.Volt egy helyzet, mikor már annyira éhes voltam, és mondtam neki,hogy menjünk együnk valamit.Ott álltunk a hotdogos-nál és mondtam ,hogy vegye meg nekem, és elvette a pénzt. Szerintetek ez gáz? Mondjuk megértem,ha nincs pénze.Azt mondja nem akar a szüleitől kérni, szerintem nem lenne ciki ha a szüleitől kérne mert még tanuló, és nem dolgozott még sehol.

Meg volt egy olyan is, hogy megbeszéltük közösen ,hogy elmegyünk moziba. Én illendőségből mondtam,hogy fizetem én magamnak a részem,de pofára estem és elvette a pénzt.

Soha nem kaptam még csak úgy egy tábla csokit sem tőle :(

Nagyon szeretem a srácot, de szerintetek így kell udvarolni? Normális ez? Nincsenek nagy elvárásaim,nehogy azt higgyétek, nem vagyok olyan!

Egyaránt lányok és fiúk válaszát is várom. Fiúk főként a tiéteket ti is így csináljátok?


2012. jan. 18. 12:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
47%
Egyenjoguság van szóval ez a természetes.
2012. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Akkor lehet én reagálom túl.
2012. jan. 18. 12:34
 3/34 anonim ***** válasza:
47%

"Én illendőségből mondtam,hogy fizetem én magamnak a részem"

Ha ezt mondtad, hogy fizeted, akkor miért várod, hogy meghívjon?


Elég gáz mondjuk, ha semmit nem vesz ő meg.

Nem arról van szó, hogy úton-útfélen mindent neki kéne fizetni, de 1-1 alkalommal illene, hogy ő hívjon meg.

Én általában meg szoktam hívni a barátnőmet erre-arra, vagy mivel sokszor eszem nála a koliban, néha fizetem én a bevásárlásokat.

2012. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
50%
Az egy dolog, hogy a fiúk / férfiak fizetnek túl nyomó részt, de itt azzal van a baj, hogy te ELVÁROD, hogy meghívjon. Valamint azt is elvárod, hogy a szüleitől kérjen pénzt és költse rád. Pedig úgy tűnik, hogy pont "olyan lány" vagy...
2012. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
52%

Én fiúként mindig felajánlom, h meghívom a lányt.

Ám az a lány aki ezt a az esetek nagyobb részében el is fogadja, nem komoly tényező nálam.


Igenis legyen tartása egy nőnek is.

2012. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Jó ebben igazad van, nem jól fogalmaztam. Mondjuk úgy kíváncsi voltam mit fog reagálni,hogy fizeti-e vagy sem a belépőt. De nem haltam bele kifizettem én magamnak.
2012. jan. 18. 12:39
 7/34 anonim ***** válasza:
32%

Ez baromi gáz, semmi köze nincs az egyenjogúságnak a dologhoz. Vagy kedves első válaszoló, te is így udvarolsz/tál?

Illendő lenne néha-néha a fiúnak fizetni, ritkán a lány is fizethet, de egy normális pasinak kisülne a szeme ha a lánynak kelle fizetni (pl. az én pasimnak). Ha meg csaj kell neki kerítsen pénzt, és itt nem arról van szó,hogy hordozza a tenyerén, csak a minimális tiszteletet adja meg egy nőnek egy férfi

22/L

2012. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem okoz gondot fizetni,de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem várom el, hogy olykor-olykor meghívjon valamire. Egyrészt, mert jobban keres, mint én, másrészt, mert ő hív meg, harmadrészt, meg mert férfi! ilyen téren régimódi vagyok, de ha én hívom el pizzázni, akkor nem is fogadom el, hogy ő fizessen. Evidens, hogy annak kell, aki elhívja a másikat!
2012. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok olyan lány ;( Ennyire ez jön le nektek az írásomból? Soha nem bántanám meg ezzel ,egy szóval sem. Ha kell fizetek én magamnak, csak jólesne ha néha lenne rá esze.
2012. jan. 18. 12:41
 10/34 anonim ***** válasza:
54%

# 7


Első vagyok és köze van az egyenjoguságnak.


Tudod a leg idegesítőbb amikor kiabálják a nők,hogy egyenjoguság,de ugyan akkor elvárják,hogy te fizessél mindent meg engedd előre legyél udvarias meg nem ütünk meg nőt stb.


Most akkor vagy minden téren egyenjoguság van vagy sehol.

2012. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!