Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, hogy ha randizol a pároddal, meghív valahová, és a csaj fizeti a részét?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok a barátom 21. Már 4 hónapja járunk, komolyan gondoljuk a dolgokat.De kezd némi problémám lenni az udvarlásával.

Általában megbeszélt helyen,időpontban szoktunk találkozni kb 1 héten egyszer mert mind kettőnknek suli van. Olyankor beülünk valahová,meghív egy kólára, és elég sok időt eltöltünk ott egy kóla mellett.Kajázni soha nem hívott még meg, néha már kiugrik a szemem annyira éhes vagyok.Volt egy helyzet, mikor már annyira éhes voltam, és mondtam neki,hogy menjünk együnk valamit.Ott álltunk a hotdogos-nál és mondtam ,hogy vegye meg nekem, és elvette a pénzt. Szerintetek ez gáz? Mondjuk megértem,ha nincs pénze.Azt mondja nem akar a szüleitől kérni, szerintem nem lenne ciki ha a szüleitől kérne mert még tanuló, és nem dolgozott még sehol.

Meg volt egy olyan is, hogy megbeszéltük közösen ,hogy elmegyünk moziba. Én illendőségből mondtam,hogy fizetem én magamnak a részem,de pofára estem és elvette a pénzt.

Soha nem kaptam még csak úgy egy tábla csokit sem tőle :(

Nagyon szeretem a srácot, de szerintetek így kell udvarolni? Normális ez? Nincsenek nagy elvárásaim,nehogy azt higgyétek, nem vagyok olyan!

Egyaránt lányok és fiúk válaszát is várom. Fiúk főként a tiéteket ti is így csináljátok?


2012. jan. 18. 12:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
94%

Tanul. Nincs pénze, nem dolgozik. Lehet, hogy annyira nincs pénze, hogy egyszerűen még ha akarna sem tudna gáláns lenni. Lehet, hogy az ő mozijegyét is ki kell spórolnia, nemhogy a tiédet.

Szerintem így korrekt, mindenki a sajátjáért fizet. Én el sem fogadtam soha egyik udvarlómtól sem, mert tudtam, nekik sincs több, mint nekem.

Elhiszem, hogy jól esne ha meghívna. De hát a kólát ő fizeti. Lehet ennyire telik neki, heti egy kólára. Normális kapcsolatban nem számít a pénz.

2012. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
34%

Akik szapulnak, hagyd... nem reagálod túl. Nem azon van a hangsúly hogy mindent költségedet ő fizesse, hanem azon hogy illene meghívnia enni vagy inni olykor-olykor... sztem ez alap lenne és nem egyenlő azzal hogy ő fizeti ezentúl minden evészeted, ivászatod. Erről meg ennyit. mondjuk ha nem tehetős, nem tud rá szánni pénzt a dolgokra, akkor meg neked kell megértőnek lenni és nem felháborodni rajta. lehet ő is nagyon szenved, hogy nem tud meghívni, és büszkeségből nem kér a szüleitől. légy vele megértő... sose tudhatod, pláne 4 hónap után.


22/L

2012. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, neki kevés pénze van. Ezt fogad el.

Másik, ha egyszer azt mondod ,hogy kifizeted a részed, akkor NINCS JOGOD ELVÁRNI, HOGY Ő EZEK UTÁN FIZESSEN!

Harmadszor: ha annyira rossz, hogy egyáltalán nem hív meg, akkor beszéld meg vele. Lehet megoldás, hogy egyik alakalommal te fizetsz másikkal meg a barátod.


Engem meg szokott hívni a barátom, és el is fogadom, de azt viszonozom is, ha mással nem akkor főzők neki ebédet, vacsit.

22/L

2012. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van köszönöm! Nem akadok fent ezen, nagyon szeretem, és végül is 4 hónap még csak 4 hónap!
2012. jan. 18. 12:46
 15/34 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem néha azért vehetne neked valamit ajádékba és fizetnie is kellene valimokor helyeted,a férfiak általában igy szoktak

20F

2012. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 tetro ***** válasza:
44%
én a lány barátaimnak se hagyom, hogy ők fizessenek, csak ha nagyon nagyon erősködnek. egyszerűen csak mert jobban keresek. aki nem dolgozik az egyetem mellett annak egy ebéd is nagy kiadás, miért ne fizetném én.
2012. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
48%

Az első válaszoló nagyon félreértelmezi a helyzetet. Az egyenjogúság arról szól, hogy például egy nő is elhelyezkedhet bármilyen munkahelyen, és egy férfi is. De a női-férfi szerepek attól még megvannak! Attól férfi egy férfi, hogy udvarias, tiszteli a nőt, előreengedi, udvarol, nem üti meg stb.

A kérdésre válaszolva: szerintem ez még nem annyira gáz, de azért néha tényleg fizethetné a te részedet.

2012. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Lehet kissé lemaradtam a dolgokról, és régimódi vagyok?! Nem tudom. De a retardált szót nem érdemlem.
2012. jan. 18. 13:34
 19/34 anonim ***** válasza:
41%

Te nem kicsit vagy lemaradva hanem fogalomzavarban szenvedsz. Udvarolni nem azt jelenti, hogy fizeti a kajálásod, kifizeti helyetted a telefonszámlád, meg a rezsid.


Udvarlásnak számít, ha egy-két havonta meghív gyertyafényes vacsira (nem pedig a sarki gyorsbüfébe mikor éhes vagy), ha meg akar lepni megveszi a kedvenc borodat felmegy hozzád és kettem megisszátok (nem pedig odaszólsz neki, hogy hé szomjas vagyok vegyé má egy kólát nekem). Kedveskedés, ha meghív színházba, moziba néha, nem pedig fizeti az egész éves színház bérletedet vagy ha már ennyi kultúrálatlan vagy akkor a kábel tv csomagot, hogy az MTV-ről ilyen marhaságokat sajátíts el.

2012. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem igazad van. Ha nincs pénze ne olyan helyre menjetek ahol fizetni kell, s ezt mondja el. S megfogod érteni gondolom.

De legközelebb ne add neki oda a pénzt, hogy fizessen ő hanem fizess magadnak, ha már egyszer te állod a számládat.


Ha meg akarna hívni, akkor nagy ritkán megtehetné mert spórolhatna (hiszen a saját mozijegyére volt pénze, azaz valahonnan kerít pénzt MAGÁRA), s akkor ugyan ritkábban mennétek kólázni, meg moziba, de meg lenne oldva. Szerintem nem is akar neked venni semmit, simán ingyen szexelni akar veled, s járulékos rossznak veszi, hogy ide-oda el kell veled mennie.


S nem kell a duma, hogy egyenjogúság van. Én is voltam diák, kis pénzből ez mégsem okozott gondot, tudtam félretenni. Ha meg annyira nincs, akkor marad a "nem fizetős program" vagy "nem kell barátnő" program.

2012. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!