Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, hogy ha randizol a pároddal, meghív valahová, és a csaj fizeti a részét?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok a barátom 21. Már 4 hónapja járunk, komolyan gondoljuk a dolgokat.De kezd némi problémám lenni az udvarlásával.

Általában megbeszélt helyen,időpontban szoktunk találkozni kb 1 héten egyszer mert mind kettőnknek suli van. Olyankor beülünk valahová,meghív egy kólára, és elég sok időt eltöltünk ott egy kóla mellett.Kajázni soha nem hívott még meg, néha már kiugrik a szemem annyira éhes vagyok.Volt egy helyzet, mikor már annyira éhes voltam, és mondtam neki,hogy menjünk együnk valamit.Ott álltunk a hotdogos-nál és mondtam ,hogy vegye meg nekem, és elvette a pénzt. Szerintetek ez gáz? Mondjuk megértem,ha nincs pénze.Azt mondja nem akar a szüleitől kérni, szerintem nem lenne ciki ha a szüleitől kérne mert még tanuló, és nem dolgozott még sehol.

Meg volt egy olyan is, hogy megbeszéltük közösen ,hogy elmegyünk moziba. Én illendőségből mondtam,hogy fizetem én magamnak a részem,de pofára estem és elvette a pénzt.

Soha nem kaptam még csak úgy egy tábla csokit sem tőle :(

Nagyon szeretem a srácot, de szerintetek így kell udvarolni? Normális ez? Nincsenek nagy elvárásaim,nehogy azt higgyétek, nem vagyok olyan!

Egyaránt lányok és fiúk válaszát is várom. Fiúk főként a tiéteket ti is így csináljátok?


2012. jan. 18. 12:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Hát igazából a jelenlegi barátom nagyon jól keres én meg egyetemista vagyok. Ha akarnék sem tudnék fizetni melette, mert állandóan ő szervezi a programokat és ő is fizett amozit, kaját, strandot. Pedig 3 éve együtt vagyunk. Jövőre én is keresek, fele-felébe fog menni, de soha nem erősködtem, hogy márpedig én moziba akarok menni. De ennyit az én részemről..

Szegény srác, szerintem nincs sok pénze, és ahhoz, hogy ti el tudjatok menni valahova az ő részét is össze kell kuporgatnia, ezért nem telik neki a tiedre. Az ilyet nem lehet elvárni. Nekem inkább az tűnt szembe, hogy közölted, hogy kérhetne a szüleitől is.. Hát megmondom őszintén én is csak a heti egy nap munkám fizetéséből megyek valahova pl barátnőkkel vagy veszek meg magamnak bármit is. Egyszerűen nem kérek a szüleimtől mert szerintem nem evidens. Biztos nem élnek jól.

2012. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Nah TISZTÁZZUK csak! 1 NINCSENEK anyagi gondjaik,dolgoznak rendesen a szülei 2 Nem szexre kellek neki, ez is biztos. 3 NEM mondtam neki ,hogy kérjen a szüleitől, eszemben sincs ezt csak nektek írtam le 4 Nem színházba akarom magam vitetni,és luxus vacsorára és nem is mondom neki SOHA ,hogy menjünk bárhová is. De lássuk be ha folyton otthon ülünk unalmassá válik egy kapcsolat. 5. Nem a lakbéremet mondtam ,hogy fizesse, te eszemen kommentelő, tudod szerintem 500 frointból már meghív egy kólára meg egy szendvicsre, én csak ennyire vágyok, És / HA ANNYIRA ANYAGIAS ribanc lennék, NEM VELE JÁRNÉK!!!! És egy utolsó kérdés, ha nem ez az udvarlás, akkor mi??? Az ,hogy megdugjátok a csajt, és csináltok neki 1 orgazmust?
2012. jan. 18. 14:44
 23/34 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam nem a lakbéremet mondtam ,hogy fizesse
2012. jan. 18. 14:48
 24/34 A kérdező kommentje:
Nem is írtam el, csak már a sok hülye kommentől félre is olvasok -.-
2012. jan. 18. 14:49
 25/34 anonim ***** válasza:
55%

"Nem a lakbéremet mondtam ,hogy fizesse, te eszemen kommentelő, tudod szerintem 500 frointból már meghív egy kólára meg egy szendvicsre, én csak ennyire vágyok"


Szóval erre vágy. Ahogy látom megkapod, amire vágy, mert a kérdésben ez szerepel:


"Általában megbeszélt helyen,időpontban szoktunk találkozni kb 1 héten egyszer mert mind kettőnknek suli van. Olyankor beülünk valahová,meghív egy kólára, és elég sok időt eltöltünk ott egy kóla mellett"


Tehát nincs az, hogy nem hív meg, mert te magad írod, hogy meghív, neked az a bajod kedves anyagias hölgyemény, hogy ennél több kell. Nem éred be a kicsivel. Az hogy a szüleinek nincsenek anyagi gondjai még nem ok arra, hogy mindent megvegyen meg kifizessen helyetted. Egyébbként jól teszi, hogy nem ereszt hosszú pórázra és nem halmoz el. Legalább tudni fogja, hogy nem a pénzéért van vele egy csaj és nem az a lényeg mikkel halmozza el. Persze kár, hogy nem tudja, hogy te az anyagiasak közé tartozol, de idővel úgy is rá fog jönni.

2012. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
60%

"Nincs jogod ahhoz,hogy megítélj pár sor alapján"


Abból a pár sorból is nagyon jól látszik milyen vagy, hisz te magad árultad el. Anyagias vagy. A pasid meghív néha egy üdítőre, de neked ez nem elég, több kell. Nem elég, hogy veled van, szeret, te az alapján ítéled meg a kapcsolatod, hogy nem költ rád több pénzt. Egy kapcsolatban nem az lenne a fontos, hogy mennyi pénzt költesz a másikra, hanem mennyi figyelmet fordítasz rá. És azt nem pénzben mérik.

2012. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
34%

Én vagy a 20. válaszadó is. Remekül lehúzták a válaszom csak sejtem miért. Mert a sok nagyon okos kommentelő srácnak derogál figyelmesnek lenni és a lányokban kizárólag 2-3 lyukat látnak, amit tömnének. De közben sóherek és inkább magukra költenek mindent, mert amit a kérdező leírt az alapján nem mondható el, hogy le akarja húzni a barátját. Nem a pénzére hajt, csak egyszerűen azt várja ami egy férfi-nő kapcsolatban természetes kell hogy legyen.


Sajnálom azokat akik lepontoztak a világnézetük miatt, s gondolom nem túl sok az egy főre eső sikeres randik száma közöttük...


A kérdezőnek: megnyugodhatsz véleményem szerint normálisan gondolkozol, főleg úgy ha a srácnak alapvetően nincsenek is anyagi problémái.

35F

2012. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 tetro ***** válasza:
szerintem a válaszoddal inkább az volt a gond, azért pontozhatták le, mert egy vadidegen indítékait és céljait kezdted el elemezni a nélkül, hogy ismernéd. ami azért ebben formában elég előítéletes dolog...
2012. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
82%
A világnézete miatt szerintem Te senkit ne szólj meg a " nincs pénz nem kell barátnő" duma után.
2012. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
ma 17:30: Mivel kiragadott idézetet mondtál felületességgel kell, hogy jellemezzelek, mivel két alternatívát írtam oda. De csak azt látod meg, amivel belém köthetsz, gondolom a másik fáj neked.
2012. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!