Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, hogy ha randizol a pároddal, meghív valahová, és a csaj fizeti a részét?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok a barátom 21. Már 4 hónapja járunk, komolyan gondoljuk a dolgokat.De kezd némi problémám lenni az udvarlásával.

Általában megbeszélt helyen,időpontban szoktunk találkozni kb 1 héten egyszer mert mind kettőnknek suli van. Olyankor beülünk valahová,meghív egy kólára, és elég sok időt eltöltünk ott egy kóla mellett.Kajázni soha nem hívott még meg, néha már kiugrik a szemem annyira éhes vagyok.Volt egy helyzet, mikor már annyira éhes voltam, és mondtam neki,hogy menjünk együnk valamit.Ott álltunk a hotdogos-nál és mondtam ,hogy vegye meg nekem, és elvette a pénzt. Szerintetek ez gáz? Mondjuk megértem,ha nincs pénze.Azt mondja nem akar a szüleitől kérni, szerintem nem lenne ciki ha a szüleitől kérne mert még tanuló, és nem dolgozott még sehol.

Meg volt egy olyan is, hogy megbeszéltük közösen ,hogy elmegyünk moziba. Én illendőségből mondtam,hogy fizetem én magamnak a részem,de pofára estem és elvette a pénzt.

Soha nem kaptam még csak úgy egy tábla csokit sem tőle :(

Nagyon szeretem a srácot, de szerintetek így kell udvarolni? Normális ez? Nincsenek nagy elvárásaim,nehogy azt higgyétek, nem vagyok olyan!

Egyaránt lányok és fiúk válaszát is várom. Fiúk főként a tiéteket ti is így csináljátok?


2012. jan. 18. 12:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
56%
A fiúnak illik néha fizetni a lány helyett. A lánytól viszont bunkóság ezt elvárni, főleg ha a fiú nem is engedheti meg magának.
2012. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, kicsit félreérthető voltam: tehát az a bunkóság, ha a lány elvárja, h a fiú fizessen neki.
2012. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszi a srác. Mégis mire fel várod el tőle, hogy ő perkáljon mindent? Te miért nem vagy képes rá? A sok hülye p.csa ilyenkor bezzeg nem rinyál az egyenjogúságért igaz. Ha pedig négy hónapja vagytok együtt, akkor már rég túl vagytok az udvarlási szakaszon, így te is a zsebedbe nyúlhatnál néha napján. Azért a figyelmesség sem azt jelenti, hogy mindent a srácnak kell perkálni, aztán majd benyögöd, hogy legyünk csak barátok.

Ha nem tetszik, akkor keress egy lóvés májerkedő hülyegyereket, akit anyuci meg apuci töm pénzzel.

2012. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Az a normális, ha a lány is fizet. De azért néha jó, ha a pasi meghívja.
2012. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!