Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb férfi mért csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi mért csak az alkalmi szexet részesíti előnyben?

Figyelt kérdés

Akikkel eddig találkoztam mindenkinek csak a szex volt a fontos...testi kapcsolat, érzelemmentes szex. Mi van a mai férfiakkal???? Mért nem kell nekik a szerelem, törődés, normális testi-lelki párkapcsolat?

És még ők vannak megsértődve, hogy ilyenbe nem vagyok hajlandó bele menni..


2012. jan. 18. 15:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

3.v.


de igen vannak akik tudnak változni. Ez egy amolyan xy ideig tartó állapot.


Ezek az emberek vagy csalódtak sokat, vagy csak egyszerűen szabadságra vágynak, és mint mondtam neked is jöhet olyan pasi aki nem olyan...és az emberek változnak. mindenki meg tud változni, csak akarat kérdése. DE! jelen esetben egy "olyan" személy kérdése......

2012. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Mert vagy ösztönlények, vagy pedig csalódtak/egyéb okokból nem akarnak beleugrani egy párkapcsolatba (vagy pedig nem találnak olyan lányt akivel lehetne komolyabb is.


Tudod 20 éven át egy olyan lányra vártam, aki amellett, hogy csinos, még elfogad, megért, elmondhatunk mindent egymásnak, tiszteljük, becsüljük és szeretjük a másikat stb. Mindenkiben csak csalódtam eddig, és a szex (nem dugás, úgy fogalmaznám, hogy a testi törődés) viszont nagyon hiányzik, és néha elgondolkodom azon, hogy vajon érdemes-e egy normális, kedves leányzóra várni...

Szóval ne ítélj túl keményen.

21/F

2012. jan. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nem ítélkezem és titkon bízom benne, hogy vannak normális fiúk/férfiak is, olyanok akik számára az emberi értékek is fontosak.


Gondoltam, hogy sokan meg tudnak változni...azonban én egy olyan lány vagyok, aki ha felhagyna azokkal az értékekkel, amiket eddig képviselt utána szerintem nem tudnék tükörbe nézni. Számomra is fontos a szex...ez egy párkapcsolat nagyon fontos velejárója, de én ezt csak érzelmekkel, szerelemmel tudom megélni. Egy éjszakás kalandok, szexkapcsolat nagyon nem nekem való dolgok. Nem is tudnám megtenni, hogy csak úgy a testi örömökért ezt megtegyem...számomra ez nem fér bele.

Tudom sok férfi most hülyének néz és elítél, de nem számít, mert csak az tud megérteni igazán, aki hasonlóan gondolkodik erről mint én.

2012. jan. 18. 15:45
 14/26 anonim ***** válasza:

nem! nem néz hülyének senki!

Mind mások vagyunk. sokaknak érzelem is kell ugymond félig meddig szerelem egy szexhez.


és nem kell megváltoznod, máshol keresgélj, és ne ragadj le 1 pasinál, más környéken próbálkozz.

2012. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Hát sok sikert kérdező, de azzal számolj, ha találsz is ilyen srácot, nem lesz egy adonisz, és valószínűleg gazdag sem :)
2012. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a biztatást :)

Nem baj ha nem adonisz az illető, csak végre egy olyan ember legyen aki megbízható és igazán szeret.

2012. jan. 18. 15:53
 17/26 anonim ***** válasza:

Mert a mai csajok másra nem jók. Minek áldozzak rá, pénzt, időt, energiát, szabadidőt, hogy hallgassam a rinyálásait, az érzelmi és szexszel való zsarolását és azon aggódjak, hogy mikor fog megcsalni?

Ha pedig bárkit megkaphatok, akkor mutasson olyat a csaj, amiért érdemes lenne őt választanom hosszútvára.

2012. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!


Pont ilyen válaszokat nem kértem...ne általánosíts kérlek!!! Nem minden nő ilyen azért. Rengetegen ilyenek sajnos, de akad kivétel.

2012. jan. 18. 19:03
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem általánosítottam, hanem normális választ adtam, hogy miért nem kell sok férfinak párkapcsolat. Cigányból is van dolgos, becsületes, de nagyon ritka. Ha pedig ennyi ribanc van, akkor miért is pazaroljuk az időnket rájuk?
2012. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászólóval értek egyet, a nők 95% a ilyen
2012. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!