Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már több mint egy évesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint egy évesek vagyunk, de még mindig bánt a kapcsolat elején történ baki. hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátom eléggé csajozós életet élt. Úgy is jöttünk össze, hogy éppen az akkori barátnőjét csalta meg velem, majd másnap kidobta (persze én arról akkor nem tudtam). Elmagyaráztam neki, mennyire nem szeretem ha ahazudnak, vagy megcsalnak, és kértem hogy ha olyan helyzetbe kerülne, inkább dobjon ki gyorsan, csak ne hazudjon, és ne legyen mással közben... sajnos én messzire kerültem, új iskola, és elég keveset találkoztunk... és végül megcsalt.. többször is.. rájöttem, megtudtam, kisebb nagyobb adagokban, ez volt október elején, de a teljes verziót csak áprilisban tudtam meg. Rengeteget változott miattam, sok régi bnőjével megszakította a kapcsolatot miattam. Viszont minden egyes nap eszembe jut amit tett és nagyon fáj. Hiába bocsájtottam meg neki, és hiába bizonyította be kismilliószor hogy megbánta. nagyon. Hogyan tudnám elfelejteni az egészet? van erre vajon lehetőség?? Nagyoon kihat a kedvemre, a kedvem meg persze a kapcsolatunkra. Előre is köszönöm a tanácsokat!
2011. júl. 15. 14:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Kisebb kiegészítésként, hogy január óta gyakorlatilag együtt élünk, tehát a távolság már nem áll közénk, és alkalma sem lenne újra megcsalni. Ezért szeretném törölni ezt az emléket valahogy.
2011. júl. 15. 14:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi egy hónapja voltunk együtt amikor kapott egy sms-t bizonyos Szabitól.Mondta,hogy olvassam már el(Ő a számítógépet bütykölte)

Ez állt az sms-ben: "jó volt a tegnap,ari vagy,hogy megadtad a számod,puszi szabina."

Azóta is állítja,hogy csak beszélgettek,ennek már 3 éve.

Én bízok benne,de azért a rossz érzés bennem van.Nem tudok mit tenni,próbálok nem gondolni erre.

2011. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
idővel elfelejted .. :S
2011. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak idő kérdése:|

Nekem is hazudott a páram egy bizonyos csajról,nem megcsalás hanem inkább hogy mi volt a múltba köztük,és bár nem hazudta azt hogy nem volt vele és vele volt hanem épp forditva,azt mondta hogy vele volt és nem volt,és hogy nem voltak olyan jóba közbe megtudtam hogy legjobb barátok voltak meg hogy számára olyan volt mint 1 testvér,ám kideritettem hogy a csaj szerette és szereti:|

Nekem ténleg nincs okom arra hogy ez zavarjon,de mégis sox elmegy a kedvem,és zavar nagyon ami volt,pedig már 8 hónapja ennek..De várok,hátha elmúlik..Nincs mit tenni sajnos,ezek olyan sebek amit csak az idő gyógyit be..Reméljük...

Sajnálom hogy nem tudtam segiteni..

2011. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!