Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Párom barátnőjével álmodtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom barátnőjével álmodtam, és most eléggé összezavart. Miért lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát, NEM szeretkeztünk, csak beszéltünk, és most annyira össze vagyok zavarodva. Csak erre az álomra tudok gondolni. Hiszen az életemet adnám a Páromért, nagyon szeretem. Nem akarok semmit sem a barátnőjétől, nem nézek rá úgy, mint nőre. Hűséges típus vagyok, soha sem csaltam meg egyik barátnőmet sem.
2012. jan. 19. 09:35
 1/2 BlackSword ***** válasza:
100%

Semmi gond... Az álmos könyvek arról beszélnek, hogy nem a célszemélyt kívánod, hanem annak ismerősét... Aki jelen esetben a párod... Ennyi...


Másfelől viszont az álmok nem feltétlen takarnak semmit... Csak összezavart képek halmaza, melyeket az agyad egy olyan állapotban generál, amikor a tudatos részed pihen...

2012. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele, én már álmodtam azt is hogy megcsaltam a páromat (fura volt, mert álmomban nem akartam, mégis megtörtént), de a való életben ez elképzelhetetlen.
2012. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!