Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a párommal? Vereked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a párommal? Verekedik, és megkarmolt.

Figyelt kérdés
19 éves a barátnőm. 1 éve együtt vagyunk fél éve együtt is élünk. Kb 2-3 hónapja megváltozott. Nagyon lusta és elvárja, hogy én csináljak mindent. A suliba elkísérem reggel, mert rá érek olyan melóm van ami nem kötött, reggelit én készítek neki, inni is én készítek, sőt én takarítok és főzök meg sütök... sajnos egy háziasszony feladatot kell ellátnom mellette, sőt néha mintha apáskodnék neki... na elegem lett! tegnap este olyan hisztit csapott, hogy megkarmolt elvileg véletlenül kapott meg, de úgy megszorította a kezem, hogy meglepődtem, tehát úgy mondva erőszakosan esett nekem, de már sokadjára az utóbbi időben. Én nőt nem ütök meg, ezért elnéztem neki ezeket, de számomra ez megalázó, mert nem hagyhatom magam... ő ideges ha beolvasok neki, hogy úgy érzem nem szeret... a szex is lapos lett, nem látom, hogy élvezné mint eddig, ha bulizni hívom vagy ha valahova akkor alig akar jönni inkább lefekszik lustálkodni vagy elalszik... már odáig fajult, hogy majdnem haza cuccoltam az anyjához vissza. Sőt ma reggel is hisztivel kelt, hogy fáj mindene jaj jaj... mint egy 100 éves vénasszony... orvosnál voltunk vérkép jó. szed fogamzásgátlót erre gondoltam nem-e az okozza? mit történt vele? nem ilyen volt! mit gondoltok erről?
2012. jan. 19. 10:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A fogamzásgatlo lehet magyarazat a szexre, és hisztikre. Nekem is voltak hasonló tüneteim, olyan ideges voltam mialatt szedtem, hogy éreztem futok neki a falnak. szerintem probáljon ki valami más fajta gyogyszert. A többire nem magyarázat. Beszéld meg vele, hogy a házi munkát osszátok meg, ne csak te csinálj mident. Ha ezt igy meg szokja, késöbb sem lessz másképp.
2012. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, nem muszáj tűrnöd. Ha nem nem hajlandó változni, beleértve a viselkedését, házimunkát stb. akkor küldd el.
2012. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
beszélgess el vele komolyan, utána rövid (!) türelmi idő, ha nincs változás akkor menekülj.
2012. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
dobd ki..ez így nem normális dolog.
2014. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!