Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minap volt egy érdekes beszélgetésem a barátnőmmel. Mit szóltok? (alul)

Figyelt kérdés

Barátnőm:Mit szólnál ha a gyerekünket Töhötömnek nevezném?

Én: Jó.

B: És szerinted is hülyék azok a szülők akik Töhötömnek hívják a gyereküket?

É: És akkor te miért hívnád úgy?

B: Én csak viccből kérdeztem, meg mert kíváncsi voltam, és rosszul válaszoltál.

É: Miért? Annyit mondtam h jó.

B: Igen, de olyan hangnemben mondtad, hogy abból érződött, hogy esélyt sem adsz a kapcsolatunknak, hogy valaha is lesz gyerekünk, és azért neked mindegy milyen nevet aggatok a szerencsétlenre. Ezzel megpecsételted a kapcsolatunkat, és ezek után bármit csinálunk közösen, és negatívan fogok hozzáállni, és hozzádállni, és hamarosan szakítani is fogunk szerintem.

É: És ez persze egyértelműen az én hibám lesz, ugye?

B: igen.


2012. jan. 19. 11:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
36%
Ez hülye, menekülj!!!
2012. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
36%
Ez a csaj nem normális, vagy túl fiatal.
2012. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
na, figyelj, még mindig a barátnőm, és nem azért írtam ki, hogy ilyen ocsmány dolgokkal illessék, még ha nem is tudjátok, ki ő. Inkább azért írtam, hogy nevessen egyet aki akar, és hogy értelmes hozzászólásokat kapjak. ilyesmire nem vagyok kíváncsi!
2012. jan. 19. 12:07
 14/29 A kérdező kommentje:
Leginkább a 9-esnek szólt
2012. jan. 19. 12:07
 15/29 anonim ***** válasza:
24%
Azért kérdezz rá, hogy tényleg csak viccnek szánta-e.
2012. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 tevetke ***** válasza:
75%

Hány évesek vagytok? Ha fiatalok, akkor könnyen elképzelhető, hogy nem együtt fogtok gyermeket vállalni. Vannak lányok, aki minden komolyabbnak vélt kapcsolatukról elképzelik milyen lenne, ha... lehet ez a helyzet és kicsit túlreagálta a reakciód...

Másik lehetőség, amit itt már írtak, egy szar indok arra, hogy szakítson veled (bár azt írtad, hogy utólag ő is nevetett, szóval ez nem valószínű).

El tudok képzelni még egy verziót. Ha gyakran vannak hasonló jellegű vitáitok, akkor lehet, hogy a barátnőd úgy érzi nem tud "megtartani" téged, ezért vitázik és képtelen elfogadni, hogy őt tényleg szeretheti valaki. "Önigazolósdit játszik", így ha elmar maga mellől, azt mondhatja, hogy ő tudta előre, hogy ez lesz...

2012. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Hát a barátnőd... érdekes. Kicsit úgy jött ez le nekem, mintha a kapcsolatotokban ő irányítana, mindig az övé lenne az utolsó szó, és ezt teljes mértékben tudná is magáról és visszaélne vele. Nem ismerem őt, de ez jutott eszembe.


Meg mi az, hogy "rosszul válaszoltál"? Nem azért vagyunk valakivel, mert szeretjük, hanem mert jó eredményt ért el a kis tesztünkön?


Ha nem viccelt, akkor én óvatos lennék.

2012. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
70%

Töhötöm vagyok.

Ez a nő nem normális.

2012. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Figyu megpróbálok 'rohadt rib ancozás nélkül válaszolni..... egy ilyen nő megkeseíriti az életed ilyen nővel akarod el ba sz ni az életed? Kérdezd meg tőle szakítani akarsz ha gerinces igent mondd jól jártál ha gerinctelen kitérő választ fog adni de az is levágós ha meg igen mondaszs hogy jó rendben szakítsunk nem hivod nem keresed két héten belül visszakönyörgi magát alap igazság a nőkre :)
2012. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Nagyon divatos ez a tesztelgetés mizéria.

Lehet, csak hülyült, lehet nem.

2012. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!