Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minap volt egy érdekes beszélgetésem a barátnőmmel. Mit szóltok? (alul)

Figyelt kérdés

Barátnőm:Mit szólnál ha a gyerekünket Töhötömnek nevezném?

Én: Jó.

B: És szerinted is hülyék azok a szülők akik Töhötömnek hívják a gyereküket?

É: És akkor te miért hívnád úgy?

B: Én csak viccből kérdeztem, meg mert kíváncsi voltam, és rosszul válaszoltál.

É: Miért? Annyit mondtam h jó.

B: Igen, de olyan hangnemben mondtad, hogy abból érződött, hogy esélyt sem adsz a kapcsolatunknak, hogy valaha is lesz gyerekünk, és azért neked mindegy milyen nevet aggatok a szerencsétlenre. Ezzel megpecsételted a kapcsolatunkat, és ezek után bármit csinálunk közösen, és negatívan fogok hozzáállni, és hozzádállni, és hamarosan szakítani is fogunk szerintem.

É: És ez persze egyértelműen az én hibám lesz, ugye?

B: igen.


2012. jan. 19. 11:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Azt mondanám neki, hogy ha szerinted úgyis hamarosan szakítani fogunk, akkor essünk túl rajta most. Ha kiakad, akkor mondd, hogy te is csak teszteltél, és rosszul válaszolt.
2012. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
52%
engem is tesztelt a barátnőm olyan hülyeségekkel hogy a fejem majd leesett. Aztán végülis kiadta az utamat, szóval a dolognak boldog vége lett :)
2012. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? :D A barátnőd hülye. :D
2012. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 zseni001 ***** válasza:
Grat.
2012. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nőként mondom: ez dilis, menekülj!


Én nem bírom elviselni magam mellett az ilyen típusú embereket, te hogy gondolod?

2012. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szerintem meg abszolút túldramatizálja mindenki... -.- a nők ilyenek, ennyi. Néha ránk jön a hoppáré, főleg ha ciklusunk van. Inkább az a cink, hogy ennyi szuper jól értesült pasi, valószínűleg mind foreveralone jön azzal, hogy megmondják, azonnal el kell hagyni e hülye ócska undorító r*bancot :S szánalom. szerintem nem kell komolyan venni.
2012. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 menta34 ***** válasza:

Hehe, mit paráztok már ennyire?:) Nem hallottuk a stílust, anélkül az egészet képtelenség helyesen megítélni!


De hogy egy ellentétes verziót is mondjak, mi van ha attól fél, hogy csak szexre kell? és látja a pasin, hogy nem gondolja komolyan és csak elvan vele amíg nincs jobb? stb. :)

2012. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
100%
Szerintem ez tipikus dolog. Csak nem mindig ilyen beszélgetésben jön le. A nő biztonságot szeretne, arra vágyik, hogy éreztesd vele, hogy a kapcsolatotokat komolyan gondolod, szereted őt. Ez nem azt jelenti, hogy el kell venni, meg gyereket csinálni. Csak meg kell ölelni és azt mondani, hogy Te amúgy is 3as ikreket szeretnél, Tihamér és Teodor lesz a másik kettő. ((: Szerintem nem nagy ügy az egész, vicces inkább.
2012. jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
sokszor van hogy a lány visszaigazolást akar arról hogy komoly-e, és el tudod-e vele képzelni a jövőt. lehet ő sem akar még gyereket, de attól még jó hallani ezeket. például én nem fogok még össze költözni a párommal, de volt hogy néztünk egy lakberendezős műsort, és arról kezdett el beszélni hogy na a mi házunkba majd így és így lesz ... stb.
2012. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!