Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Evtizedek multaval van ertelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evtizedek multaval van ertelme felkeresni elso szerelmunket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 11:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Amit írtam, azért írtam, mert elég közeli tapasztalatként éltem meg, mint "felnőtt gyerek". Egy közeli ismerősnél is történt ilyen szitu, először csak nosztalgia kedvéért vették fel a régi szerelemmel a kapcsolatot, kitalálták, hogy szerveznek középiskolás osztálytalálkozót (egy osztályba jártak) és minden baromira jól ment, amíg meg nem botlottak és úgy nem döntöttek, hogy mást is újra át akarnak élni együtt... Ha nem lenne egyértelmű, akkor édesapámról beszélek és mivel igen csúnya hiba folytán sikerült lebuknia, ezért kishíján a szüleim házasságába került, a "csak kíváncsi vagyok mi van vele azóta" téma. Ha anyu nem lett volna ilyen erős és nem tudott volna felülkerekedni azon a megalázottságon hogy 25 év után ezt érdemelte, akkor szétesett volna a családunk és teszem hozzá még most sem biztos, hogy sosem fog... Ergo, nekem ezekkel csak rossz tapasztalatom van, én inkább igyekeznék elkerülni ezt, vagy ha még is megakarod keresni, akkor egy találka és utána nuku kapcsolattartás.
2012. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolso: Hat tobb szempontbol is igazad van.Toprengem a dolgon,en sem akarom mar sem a magam,sem az o csaladjat semmilyen kellemetlensegnek kitenni,es az is lehet hogy csak illuzio marad az egesz.Ugyanakkor meg a korulmenyek sem olyanok hogy belelovagoljuk magunkat valami hulyesegbe,en Erdelyben elek, o pedig Nemetorszagban.A 90-es evek kozepen volt egy nehany telefonbeszelgetesunk ,de mintha mar nem is magyarul beszelt volna.Szoval ezt valahogy le kell zarjam magamban.
2012. jan. 20. 13:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem van értelme. Közeli családtagom véletlenül találkozott régi szerelmével. Először fel sem ismerte(30 éve nem látta). Aztán felvették egymással a kapcsolatot évekig találkozgattak, mondanom sem kell ebből erőt merítettek a hétköznapokra, majd úgy alakult a helyzet, hogy lassan 1 éve együtt élnek.
2012. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Erdekes amit mondasz,az eletben johetnek ilyen meglepetesek is.
2012. jan. 20. 13:53
 15/15 anonim ***** válasza:

Én találkoztam 20+ év után.

Azt megtudakoltam, hogy éppen nincs senkije, az én házasságom pedig már romokban hevert, tehát nem tudtunk egymásnak ártani. Akkoriban nem is volt köztünk semmi. Vagyis nem tudom, hogy számára jelentettem-e valamit. Viszont felkavart, pár perc alatt megfogott és ő is találkozni akart még.

2012. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!