Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a párom. Férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom. Férfiak, akik szintén ilyet tettetek, leírnátok az okát?

Figyelt kérdés

Elég szép lánynak mondanak,a párom(22) viszont megcsalt egy elég csúnyácska,idősebb(35körüli)nővel.

Biztos nagyképűnek tűnök,talán az is vagyok,de nem csak a megcsalás tényét nehéz feldolgozni,hanem azt is,hogy lecserélt egy "ilyenre",miközben mindig neki akartam megfelelni.Edzek,adok magamra stb.

Igaz hullámvölgyben volt a kapcsolatunk és elvileg csak egy csók történt.

Ti,akik megcsaltátok a barátnőtöket,miért tettétek?Nem kaptatok meg otthon valamit(pl. szex)?

Illetve...lehetséges,hogy egy férfi szerelmes,de megcsalja a párját?

Írjátok le ha lehet,hogy miért csaltátok meg a barátnőtöket és szerettétek-e még.Valamint,hogy elmondtátok-e utólag.

Köszönöm előre!


2012. jan. 20. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges okot, hibát keresni.


Talán ha kicsit értelmezgeted az alábbi kép jelentését, rájössz a lényegre.

[link]

2012. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"lehetséges,hogy egy férfi szerelmes,de megcsalja a párját?"


NEM LEHETSÉGES!

2012. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeret elegge, bar egy erett pinara mindig vevo az ember fia:D
2012. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ám ne a külsőddel foglalkoz már annyit. Megértem, hogy szereted, ha a pasik nyálai csurognak utánad, de foglalkozhatnál mással is.
2012. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem mondtam,hogy mással nem is foglalkozok :)

De ezt is fontosnak tartom.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. jan. 20. 17:51
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű, megunt téged. Mi pasik nem úgy vagyunk programozva, hogy egész életünkben 1 nővel legyünk. Egy muff elveszíti a varázsát 2-3 hónap után (legalábbis nálam), utána jöhet a következő :D Lehet lepontozni
2012. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem különösebben érdekel ez a lepontozásos dolog,ne idegesítsd magad :D

Hát lehetséges ez is...de a kérdésemre is várnék még pár választ.

2012. jan. 20. 18:02
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát esküszöm tiszta gázok azok, azt írják, hogy ennyi meg ennyi idő után már nem érdekli őket a csaj.


Ha szerelmes vagy és szeretnéd megtartani a párodat, akkor sosem csinálsz hülyeséget, de sajna a legtöbb csávó és csaj is csalja a párját, férjét, feleségét és még tudnak is róla.

Tiszta gáz az egész!

2012. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Kiscsaj69 ***** válasza:
Bár én nem férfi vagyok,de ha nem baj elmondanám a véleményem!Ott a probléma,hogy kisgyerekkel álltál le(bár nemtudom te hány éves vagy)!Érett férfit kell keresni,aki agyilag is felnőtt,nem csak korban!!Azok a férfiak,akik mellé lépnek,még nem élték ki magukat,és nem igazi férfiak,csak azt hiszik!Minden ember elött ott a lehetőség,hogy válasszon:komoly vagy nem amit szeretne!Választhat ha ahhoz elég férfinak érzi magát,hogy komoly kapcsolatba belekezdjen,akkor ahhoz is legyen elégférfi,hogy tudja ez mivel jár,de ha valami"normális"okból kifolyólag más kell neki,legyen már annyira férfi hogy oda áll és megmondja!Ha meg tudja hogy olyan,akkor ne kezdjen komolyat!!A te kedves barátod még gyerek,kíváncsi volt milyen egy pókhálós,aszott,barlang!A férfiak többsége"tisztelet az 1%-ék kivételnek"igénytelen!!Nekik mind1,csak luk legyen rajta,nem baj ha amúgy ocsmány,vagy taknyos,olyan szintre leteszik magukat,hogy ha egy valóban normális,erkölcsös,nőies,igazi nővel találkoznak biztos is,hogy leminősítik az ilyen "férfit",és ezután szokott jönni a rinya,hogy nem találnak egy normális nőt sem!:) Hát persze csak az aljának,az olyanoknak kellenek amilyenek ők is,akiken már a félváros átment!Mekkora dícsőség!Ez a nő is olyan lehetett,az eszéből ítélve!De hagyd a francba,nem ér fel hozzád,ha ilyet csinál,gondold azt jobb így és dobd,mert csak azt az időt venné eltőled,amit lehet egy igazi férfival tudnál tőlteni!Továbbá,aki egyszer megcsal,az többször is megfog,hiába hazudja hogy ááááá többet nem! :S Lehet amíg az ő könyörgését hallgatod,épp abban a pillanatban vár rád valahol aki tényleg szeretne!Szóval ne pazaróld az időd,gyerekekre!!:)))
2012. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Neked legalább egy csók volt.. Én meg rajtakaptam épp kamatyolás közben és eltörtem a kezét egy vas rúddal, egyből lelankadt... Aki egyszer megcsal, az máskor is megfog...ezen nincs mit gondolkodni
2012. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!