Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom,de én annyira szeretem,hogy folyton rá gondolok,semmihez sincs hangulatom,egész nap sírok.Próbáltam a barátnőimmel lenni,de nekik is csak erről tudtam beszélni.Akárhová megyek,majdnem minden helyről ő jut eszembe meg az emlékek.Én ezt nem bírom.. :( Mit tegyek?
2012. jan. 21. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az idő majd megoldja.Előbb-utóbb elfogod felejteni(tapasztalat:-/).
2012. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első véleményét osztom... én is sokáig tartott, amíg elfelejtettem a volt barátnőmet... most meg,láttam őt valamelyik nap, és majdnem hasra estem a röhögéstől :D
2012. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok a volt barátnőmmel, de az idő sokat segít már nekem is vanak jó pilanataim és kész.
2012. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy az idő oldja meg. Én életem szerelmét veszítettem el fél éve, mindenki úgy kezelt már minket mint ha egy kis család lennénk, ő volt a szerelmem és a legjobb barátom is egyben. De őt is kezdem lassan már kiheverni, pedig azt hittem, hogy őt aztán soha. Nincs olyan, akit ne lehetne kiheverni egy idő után, hidd el.
2012. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!